Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdag csúnya pasikat tudják, hogy a csinos barátnőjük csak a pénzéért van vele? Ez nem zavarja őket?

Figyelt kérdés
Ma is láttam egy csúnya kövér pasit kiszállt egy luxusautóból és egy nagyon csinos igazi bomba nő volt vele. Szerintem a pénzéért volt csak vele. Ezek a pasik ezzel tisztában vannak vajon? És nem zavarja őket hogy csak a pénzéért van vele az a lány?
2013. dec. 24. 17:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%
"Lehet hogy a pénzemért van velem de nem a bankkártyámat sz*pja."
2013. dec. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
a csinos nők vajon tisztába vannak e vele hogy nem a lelküket meg a nemlétező értelmüket szeretjük hanem a kerek seggüket?
2013. dec. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
24%
A barátom egy nagyon gazdag, tőlem 16 évvel idősebb férfi. Az összes barátnőm azt mondta, hogy nem néz ki jól, nem csúnyázták le, de senkinek sem jön be rajtam kívül. Nem érdekel a pénze. Nekem ő kell, a személyisége és a belsője. Egyébként magas és nem kövér, szép fogai vannak, csak az arcán van egy nagyobb seb, amit egy baleset alkalmával szerzett. Neten ismerkedtünk meg, egy utazás élményeket megosztó portálon. Később találkoztunk és végül együtt utaztunk el oda, ahova én szerettem volna, mindenki a saját költségén. Ennek már 2 éve. Boldog vagyok vele, amint megláttam, láttam a szemében, hogy egy nagyszerű ember, sugárzott. Szóval nem minden a pénzről szól kérdező. :) Diákmunkázok az egyetem mellett. ;)
2013. dec. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Tutira tudják,de nem biztos,hogy csak a zsé,miért ne lehetne a személyisége miatt is?
2013. dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mit tud csinálni, még ha tudja is? Megöli magát, és jóképű-izmosként reinkarnálódik? Azt az életet kell élned, amit kapsz. Ha csúnya külsőt kapsz, akkor abból kell kihoznod a legtöbbet, ha gazdagnak születsz vagy jó érzékkel keresed a pénzt emellé, akkor is inkább egy szép nőre fogsz vágyni. Lehet, hogy nem tudja, lehet, hogy majd rájön, és nem zavarja, lehet, hogy csalódik, és tanul belőle.
2014. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem leszarják. Miért kéne, hogy érdekelje öket? Ha mindketten megkapják amit elvárnak kettejük kapcsolatától, akkor hol a gond? Szerinted talán az lenne a normális, ha egy ronda pasi aki televan pénzzel ronda nök után futkosna? Akkor mi értelme lenne hajtani a pénzt? Nem az a fontos, hogy ki mit gondol rólunk, hanem az, hogy jól érezzük-e magunkat az életben.
2016. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
"És nem zavarja őket hogy csak a pénzéért van vele az a lány?" Ha öket nem zavarja, akkor téged miért zavar? Szerinted talán csak szép külsövel rendelkezö emberek érdemlik meg, hogy a partnerük is szép legyen? Lehet, hogy a dagadt pasi, aki televan pénzzel egy menö orvos, aki már emberek százait gyógyította meg vagy egy sikeres vállalkozó. Szerinted talán valami 8 elemit végzett izomagy, aki egész nap a fitness teremben gyúr jobban megérdemli, hogy szép legyen a barátnöje?
2016. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ne legyél naív. Ők tisztában vannak vele, te meg csak találgatsz... ;)
2016. nov. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kulso megfog belso megtart... a tobbi csak felszines dolog.. szerintem a nagYon jolet minden erzelem nelkul egy ido utan tonkre vagja a no llwlki vilagat.. azt ha elteltek az evek es az alma rodhat lett belulrol es kivulrol is mar kezd aszalosni akkor vege a tancnak ... tehat jol atkell gondolni kinek mi okoz oromet es miert eri meg feladni azt hogy szerethessen oszinten valakit onmagaert es nem egy bank kartyaert..
2018. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!