Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könnyebb egy csúnya fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyebb egy csúnya fiúnak egy olyan csinos nőt megszerezni, aki nagyon erkölcsös és ezért nagyon kevés pasinak adja magát oda és nagyon sokára, azért mert ilyen férfiből nagyon kevés van?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy lánnyal, a lány nagyon csinos, de 28 évesen csak egy fiúval volt még, mert nagyon kevés fiúnak adja oda magát, olyan fiúnak, aki nem akarja lefektetni és bizony nagyon hosszú ideig vár vele fél év is vagy több. Na most azt mondta, hogy ilyen férfi nincs szerinte, mert mai férfiak nem várnak és ha nincs rövid időn belül szex, akkor továbbállnak. Na most ha én sokáig tudok várni a szexel és ezt mutatom is, akkor fog engem akarni, mert látja rajtam, hogy más vagyok mint a többi férfi mert akár házasságig is tudnék várni
2013. máj. 31. 15:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%
Nem. Egyrészt egy csúnya fiúnak lehetetlen nőt szerezni. Másrészt ha ezt mondja egy lány, az azt jelenti, h különösen magas igényei vannak, és csak egy álompasinak hagyja magát.
2013. máj. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Azért kell oda más is, nem csak a türelem.
2013. máj. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
ebben semmi összefüggés nincs. másrészt, lehet, hogy neki pont a te csúnyaságod jön be
2013. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

"Könnyebb egy csúnya fiúnak egy olyan csinos nőt megszerezni..."


De legalább te nem vagy felszínes...

2013. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Ha kevés férfinak adja oda magát (ahogy te fogalmaztál) akkor ezt azért is teszi, mert nagyon magas a mércéje és mert hatalmasak az igényei. Hiába vársz rá, ha nem nézel ki jól. A nőknek akkor is számít a külső, ha nem könnyű vérűek.
2013. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Hihetetlen mekkora felszines köcsög vagy....eszméletlen....


Ő miért tudna szerinted egy ronda srácot szeretni? Ha szerinted is ronda vagy és szerinte is???? Miért kéne neki veled együtt lennie, mikor sokkal szebbeket kaphatna??? Ebbe gondolj bele...

2013. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
#6 És még a kérdező a felszínes...
2013. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Miért kéne neki veled együtt lennie, mikor sokkal szebbeket kaphatna???

Elmondása szerintem, nem kaphatna, mert akik jobban néznek ki, azok 1, 2 hónap után mind szexet akart tőle.

2013. máj. 31. 15:50
 9/22 anonim ***** válasza:
Igen, ez ezen múlik, aki csinos az szexet akar -.- logika az van bőven, érzem...
2013. máj. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, szánalmas vagy. Te is szexet akarsz, csak már annyira kétségbe vagy esve, hogy fél évet is vársz rá. Mert valljuk be, te most egyáltalán nem érzelmekről beszélsz!! Ha arról lenne szó, hogy szerelmes vagy és úgy kell várnod fél évet egy szexre, az rendben van, de a te szemed előtt, ahogy én látom, jelenleg CSAK a szex lebeg és az, hogy megkaphatod-e.
2013. máj. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!