Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezmitérez? Van egy fiú az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezmitérez? Van egy fiú az osztályunkban aki folyton piszkál tudni kell hogy valamiért mindíg bocsánatot kérek még akkor is ha ő jön belém vagy ilyesmi.

Figyelt kérdés
Színházba voltunk mögém ült és a darab végéig rugdosta a székem részoltam elkezdett nevetni és tovább csinálta.Vagy direkt belém jön és ütöget hameg visszaütök aztmondja hogy'áú'és bocsánatot kérektőle és elkezd nevetni aztán pedig elmegy a legjobb barátjához és megbeszélik hogy bocsánatot kértem megint. De szerintem csak azért csinálja mert barátkozik meg mert 14 évesen a fiúk faszok. /tiszteletakivételnek/És van mikor rámnéz aztán mikor odanézek elkapjaafejét. Meghát egy paradicsom vagyis nagyon piros a feje tényleg hasonlít egy paradicsomra. De ezek ugye csak ilyen baráti jelzések mert a barátnőm szerint nem de szerintem meg csak hormontultengés vagy nemistudom

2013. dec. 24. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez szinte olvashatatlan. Am meg szerintem beléd van esve. Engem is piszkál egy fiú de szinte terror szinten. Néha össze tudnék roppanni. Sírni tudnék amikor egy napig kínoz. Üt is.

14/l szintén.

2013. dec. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Üsd ki és ne kérj tőle bocsánatot. Ha azt mondja h aú akkor verj oda még egyet.
2013. dec. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Na igen. Ha tudsz visszaütsz. Én nem tudok...

1#

2013. dec. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de nemakarom kiütni mert a barátom:d meg nemhiszem hogy kitudnám
2013. dec. 24. 20:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki a magadét,hogy tudod kit ütögessél te szerencsétlen.
2013. dec. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Biztos tetszel neki ;)
2013. dec. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki a magadét,hogy tudod kit ütögessél te szerencsétlen.
2013. dec. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Deén nemszeretnék rosszba lenni vele mert kedves és nem úgy jön belém hogy fájjon meg nem is úgy üt meg hanem csak hogy hozzámér és nemfogyelek oda azthiszem nekimentem és bocsánatot kérek
2013. dec. 24. 20:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem neked tetszik ez a fiú.
2013. dec. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
2éve tetszett mikor az osztályba került ma már nem ő tetszik
2013. dec. 24. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!