Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kért tőlem bocsánato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kért tőlem bocsánatot a barátom?

Figyelt kérdés
A barátom, hirtelen őrjöngve szakított velem több mint 2 hónapja (már éreztem a feszültséget a kapcsolatunkba)én az őrjöngésére nem válaszoltam hanem otthagytam, azóta nem jelentkezett, hogy bocsánatot kérjen tőlem nem azért hogy kezdjük újra vagy ilyenek hanem mert mérhetetlenül megalázóan és üvöltve beszélt velem. Pedig rendes srác és békésnek tűnt, hogy lehetséges ez, nem érez magában lelkiismretfurdalást hogy így ember nem beszél a másikkal? Miért nem tudta megírni hogy bocsánat a viselkedésemért de sajnos ez a kapcsolat nem működhet csak ennyi kellet volna mondanija .

#bocsánat-szomorúság-harag
2013. dec. 13. 17:19
 1/6 ASOT ***** válasza:
Hamár egyszer szakítottatok akkor biztosan felmerül benne a kérdés, h mi a fenének?? Biztos nincs kedve hozzá. És nem is érdekli.
2013. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

EZ NEM KEDV KÉRDÉSE EZ EMBERSÉG KÉRDÉSE!!!!!!!!!!!

nem érdekel hogy milyen kapcsolat volt köztünk így nem lehet beszélni a másikkal !!!!!!

2013. dec. 13. 17:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Büszke férfi.

Jobb, ha nem foglalkozol vele, jobb, inkább örülj, hogy már nincs melletted ez az őrjöngő típusú férfi.

2013. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az egyik -jobb felesleges.
2013. dec. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ASOT ***** válasza:

Ne idegeskedj! Nyugi.

Értsd már meg, hogy neki teljesen mindegy már! Nem érdekli mit gondolsz mert kapcsolatnak vége. És csupán azért h az akkori szemétsége miatt bocsánatot kérjen csupán azért nem fog megkeresni.

Az emberséggel teli emberek sem szívesen kérnek olyantól bocsánatot akivel szakítottak.

Ő ilyen. Fogadd el.

ÉS ne várj olyat ami nem lesz-.

2013. dec. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem faragatlan. Próbáld elfelejteni, mert nem ér annyit, hogy idegeskedj miatta. Eléggé nagy szégyen, hogy valaki ennyire képes. De szerintem örülj neki, hogy te lányban nem vagy ilyen. Biztosan találsz majd egy hozzád illő emberséges és rendes fiút.
2013. dec. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!