Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elfelejteni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem tudom túltenni magam az exemen, és úgy érzem hogy nem mondtam el neki mindent amit szerettem volna.. Nem akarok neki írni, de hiába várom, nem ír... Pedig beszélgetünk, jóban vagyunk.. Mit tegyek?
2013. dec. 24. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem keress dolgokat az életben amikkel törődhetnél - helyette. Nem kell neki már semmit elmondanod, nem tartoztok egymásnak semmivel, vége.
2013. dec. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

WTF Beszélgettek de nem ír? Akkor mondd el szóban probléma megoldva. Irigylem egyesek problémáit..

Ha joban vagytok mi a frászt agyalasz ezen? Elmondod neki és kész. Más akkor is megteszi ha hónapokig egymás felé se néztek. Ne legyél már ilyen tutyimutyi nem nyavalyogni kell akinek fontos valami az megtalálja a módját hogy megtegye.

2013. dec. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!