Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak neki karácsonyra üzenetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki karácsonyra üzenetet?

Figyelt kérdés

Csak interneten keresztül gondoltam, az exbarátomnak. Igaz, nem volt egy hosszú kapcsolat, de nekem ő még mindig fontos, és jó szívvel gondolok rá vissza, és tudom, hogy én is fontos vagyok még neki.

Viszont már mással járok, szóval nem azt szeretném, hogy újra legyen köztünk valami, csak fura érzés lenne, ha nem írnék pont neki. Vagy inkább hagyjam, vagy jól esne neki?


2013. dec. 25. 00:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Én írtam végül, és örült neki, úgyhogy nem bánom :)

Sőt még 1-2 dolgot tisztáztunk is, amit korábban nem... úgyhogy jól alakult. :)

2013. dec. 25. 19:07
 12/12 anonim válasza:
Én is kaptam az exemtől üzenetet. Hát nem örültem neki! Igaz lehet,hogy én nem olyan hangnemben olvastam,amilyenben ő írta.
2013. dec. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!