Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek az orosz pasik?

Figyelt kérdés

Ismerkedem 1el, es erdekelne par tapasztalat esetleg.....az se baj, ha nem parkapcsolati viszony, esetleg munka, vagy mondjuk nyaralaskor oroszok a szallodaban milyenek voltak.....tenyleg barmi.

Udv, K.


2013. dec. 25. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
alkeszok?!
2013. dec. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
külföldiek
2013. dec. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%

isznak

vagy mélyen vallásosak és prűdek

2013. dec. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekem orosz parom van ket eve.

O egy nagyon osszetett szemelyiseg, tud a vilag legaranyosabb, legonzetlenebb, legkedvesebb pasija lenni (altalaban ha velem van, akkor ilyen :-D), a munkajaban viszont-felsovezeto egy meno cegnel-olyan kemeny es hidegveru, hogy neha meg en is megijedek. Nagyon sokat szamit, mit dologzik a pasi!!!!

A szex.....hat igen :) Kemeny. Erre keszulj fel. Akaratos, birtoklo es hidegveru, talan ezekkel a szavakkal lehet jellemezni. Mondjuk nekem bejon, kulonosen az, hogy az en parom olyan, hogyha nekem valami nem oke, azt nem erolteti, es ez tok jo, nekem ez nagyon fontos.

Nagyon-nagyon-nagyon hiu!!!!! De erre nincs szo! Szoval ha o reggel megcsinalja a hajat, ahhoz tilos hozzaerni estig, konkretan ugy kepzeld el, egyszer szex kozben veletlenul hozzaertem, es ramszolt :DD

De termeszetesen a hiusag nem csak a hajat jelenti, 5x annyi ruhaja van, mint nekem, 3 ora mulva is erzem a parfumillatotva lakasban, ha elmegy dolgozni.....allitom hogy tobb idot tolt a tukor elott, mint en. (pedig nalam is megvan a napi 2 ora)

Itthon tok mas : edes, cuki, mindent megcsinal, amit kerek, a tenyeren hordoz, lesi minden kivansagomat :))

Kulsore pedig......isten......de tenyleg......a magas, izmos, szoke, kekszemu isten, az a fajta, akit, ha meglatsz, sikitasz :D


Fontos, hogy ne higyj az altalanositasoknak, hogy iszakosak, utik a not, eroszakosak.....Nem igaz!!! Nyilvan van olyan pasi, aki ilyen, de ezeket ugyanugy megtalalod Mo-n, Kinaban, Spanyolorszagban, barhol......szoval ezek ures dumak.

Ha lehet egy jo tanacsom, ne probald meg a hasan keresztul lenyugozni, nem fog menni :) Az enyem tipikusan a "vigyazni kell a kockahasra, anelkul nem elet az elet" tipus, szoval hiaba csinalok neki BARMIT, akkor is inkabb a salatat ragcsalja...... :)

Sok sikert! :)

Udv, Nati

2013. dec. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Többször voltam már külföldön nyaralni (Török,Egyiptom, stb.) A szállodában különböző nemzetiségek is voltak pl.orosz,német,holland.... ezáltal van pár külföldi ismerősőm. Az én véleményem, hogy szeretnek a középpontban lenni. Kihasználják, hogy elismert országban élnek... erre azt értem, hogy Törökországban elvárták,hogy oroszul is beszéljenek a dolgozok. Kicsit zajosak és hát tényleg jól bírják az alkoholt. A török "barátom" szerint akivel ott ismerkedtem meg most egy másik hotelben dolgozik bartenderként , ahol csak oroszok vannak és neki szintén ez beszéltük valamelyik nap, hogy mennyivel jobb a vegyes nemzetiségű szálloda.
2013. dec. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 kommentelő vagyok. Csak javítani akarok egy mondatott. " A török barátomnak is úgyan ezek a véleményei és azért ő nem egy orosz férfit ismer."
2013. dec. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Az orosz barátnőm szerint borzalmasak, gusztustalanok, állatok. Külföldi barátot akar ő is.

(helyi vélemény...)

2013. dec. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is orosz párom van, de ő egyáltalán nem hiú. Igényes magára, de nem rúg le ha hozzáérek a hajához, és hasonlók. (Mondjuk engem nemzetiségtől függetlenül nagyon zavar, ha a férfi több időt tölt a tükör előtt nálam. Nekem ez már kimeríti a metroszexuálisság fogalmát.)

Nagyon aranyos, a tenyerén hordoz. Lesi minden óhajomat. Sokszor kellemetlen helyzetbe hoz azzal, hogy olyan ajándékokat ad, amelyekre nekem alapjáraton nem lenne pénzem. Nekem konkrétan ez az egy problémám van vele. Úgy érzem, hogy ezeket a dolgokat nem tudom viszonozni. De egyébként hihetetlenül figyelmes.

Szerintem ott is vannak szemetek, meg rendesek, tartsd nyitva a szemed, mert sosem tudhatod, hogy milyen típust fogsz ki.

2014. jan. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!