Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Orosz pasik párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orosz pasik párkapcsolatban milyenek?

Figyelt kérdés
CSAK AZ ÍRJON AKINEK VOLT MÁR OROSZ PASIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. márc. 22. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nincs nagy igényük, képeek órákat fagyoskodni a hidegben rád várva mert a -10 fok nekik olyan mint nálunk a +20
2013. márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Szeretjük a Vodkát.Szokd meg,hogy a csapból is az fog folyni.
2013. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Hát vodkát ajándékoznak, és lehet megütnek ha unatkoznak :D
2013. márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket!

Jöhetnek még!!!!!

2013. márc. 23. 00:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom félig orosz. Annyit el lehet mondani, hogy ő a legférfiasabb, leglobbanékonyabb természetű pasim az összes eddigi közül, de engem ez nem zavar. Még azt figyeltem meg, hogy mer beszélni az érzéseiről, vágyairól és ezt nem nyálasan teszi, hanem ezt is olyan férfiasan. Külsőre egyébként magas, szürke szemű, világosbarna hajú, kimondottan szép arcú pasi:P
2013. márc. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja a vodka sztereotípia egy baromság. Barátom mondta, hogy az igényes oroszok már nem vodkát vedelnek, hanem minőségi nyugati borokat.
2013. márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Jöhet még!:)
2013. márc. 31. 22:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló véleményét meg tudom erősíteni!


F26

2013. máj. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!