Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működét egy igénytelen pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működét egy igénytelen pasi és egy igényes lány között párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Megtetszett egy lány, de sajnos ő ad magára és meg nem. Nem tartom fontosnak a fürdést fogmosást és egyéb ilyen haszontalan dolgokat. Ruhákra se adok, semmi ilyesmire. A lány sajnos csinos igényes és úgy látom ettől függetlenül szimpi vagyok neki, de vajon ezek az ellentétek, nézetkülönbségek akadályozhatnak egy párkapcsolatot.
2013. dec. 23. 00:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ruhákra én sem adok igazán, tök mindegy, miben rohadok egész nap/éjjel a munkahelyemen. De azért fürdeni és fogat mosni illene, anélkül nemigen fog menni :)
2013. dec. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
elég karácsonykor és húsvétkor fürdeni de a seggedet akkor se mosd meg majd a bari kinyalja.
2013. dec. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ínyenc a csaj és elege van a parfümtől illatozó ficsúroktól.
2013. dec. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni. A fogmosás azért alap, meg a fürdés is !
2013. dec. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt mondják, egy férfi legyen büdös! :)
2013. dec. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Minél penetránsabb szag áramlik ki a makkod alól, annál dominánsabb leszel a szemében
2013. dec. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én már két hete nem fürödtem, itthon is folyton fújjognak, ha meglátnak. XD
2013. dec. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ez kamu kérdés? Hol élsz te? Nyilván nem működhet mert olyan nincs hogy büdösen fel tudja szedni bárkit is. Elég naiv vagy ha azt hiszed szóba sem fog állni veled. Én minimum az utca túlóldalara mennek át..

Ha valaki még tisztalkodni is lusta ami a legesleg alap attól mit lehet várni szerinted egy kapcsolatban? Elárulom: semmit!! Kapcsolatot a kis igénytelenségek tesznek tönkre. Ez konkrétan ellehetetleníti.

2013. dec. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8.

Pedig mondom már első csók is volt, tehát alakulunk, itt a kérdés a kapcsolat, hogy hosszútávon működhet-e

2013. dec. 23. 11:01
 10/12 anonim válasza:

Ha tényleg tetszik, akkor ha nem is magadért(ami elég fura), hanem érte megfürdesz, fogat mosol és felöltözöl normálisan.

Én megtenném egy olyan lányért, aki tetszik nekem. Csak találnák valami normálisat. Amúgy nem támogatom, hogy igénytelen legyél, de ha már ilyen vagy, akkor érte igazán megteheted. Így látszik meg, hogy mennyire is szeretnéd.

2013. dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!