Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Kit válasszak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kit válasszak?

Figyelt kérdés
A történetem nem túl rövid de kérlek olvasd el. 12 évvel ezelőtt, 16 évesen kezdtem el járni életem első szerelmével. Nagyon de nagyon szerettem. Azóta se éreztem még ilyet, 21 éves koromig jártam vele aztán szakítottunk. Tipikus üggyel, én még egyetemre jártam ő már dolgozott mint sok más embernek neki is az volt az álma, hogy külföldön dolgozzon. Nem hittem a távkapcsolatokban és szakítottam vele. Mindketten nagyon megtörtünk, hiába szakítottunk még beszéltünk sokáig. Aztán végül már nem. 26 éves koromban (most vagyok 28) megismerkedtem egy nagyon helyes pasival. Ő volt az első "komoly" kapcsolatom a "nagy szakítás" óta. Szerelmes lettem belé, eltelt két év és most nyáron lesz az esküvőnk. Igen ám... de az "első pasi" felbukkant. Egyik este rám írt és beszélgetünk. Úgy mint régen, órákon át. Persze most csak barátilag. A beszélgetés végén megkérte,h találkozunk. Persze leszögeztem,h ez csak egy kis baráti nosztalgiázás lesz semmi több. Találkoztunk is, ( az 1001 éjszaka teaházban, Budapesten) és megint egy iszonyat jó beszélgetésünk volt. Kicsit be is könnyeztem mert vissza emlékeztem a "régi időkre" ( kiszöktem otthonról és egy padon ülve váltottuk meg a világot) aztán amikor már az utcán sétáltunk megállított és a szemembe nézett. Megakart csókolni, de már fel voltam erre készülve és ellöktem magamtól. Szeretem a vőlegényem. Mondtam akkor, ő meg megkérdezte,h a vőlegényemmel is szoktam-e ilyen jókat beszélgetni. A válassz nem volt, de megértette,h mi már végeztünk. Elkísért az autómig megöleltük egymást és megeskettem,h maradjunk kapcsolatban. Így is lett. Szinte mindennap chateltünk és hetente-kéthetente találkoztunk. A vőlegényemnek is meséltem róla és volt,h ő is eljött. Egy ilyen alkalom után meg is jegyezte,h milyen jól elvagyok a krapekkal(ő mindig így hívja azokat akikre féltékeny). Én erre csak legyintettem. De az utóbbi időben nem tudom,h mit is érzek. Ő jár a fejemben. Ha az ágyban megölelem a "nagy Ő-t" rá gondolok. Fogalmam sincs,h mi van velem. Az elején azzal nyugtattam magam,h csak egy fellángolás. De melyik fellángolás tart fél évig? Szerintem nem is szerettem ki belőle csak lemondtam róla és most,h újra itt van úgy érzem megint az enyém lehetne. Ti eldobnátok egy biztos kapcsolatot egy "tini szerelemért"? A szüleim imádják a választottam, és a barátaim is. Én se akarom megbántani, lehetek önző?

2013. dec. 24. 00:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Adj időt ennek. Lehet, hogy csak fellángolás. Amiatt tényleg ne tegyél kockára semmit.

Ha nem az, akkor gondold végig ki mellett leszel boldogabb, de arra is gondolj, hogy melyikük az, aki jobban való az apaszerepre. Ezek után válassz.

2013. dec. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Meg kellene szakítanod a kapcsolatot a krapekkal vagy legalább kevesebbet találkozni vele mert, ha ez folytatódik csak rosszabb lesz.
2013. dec. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az eszedre! Dönt úgy, ahogy jónak érzed, ahogy a szíved diktálja..

Vajon kivel lehetsz úgy igazán boldog? Ezt a kérdést tedd fel magadnak.

2013. dec. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
*dönts
2013. dec. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A.R. ***** válasza:
Ez fontos kérdés az életedet döntheti el. Jól gondol át mi akarsz, mi a jó a vőlegényeddel és mi a "krapekkal". Nem egy példát láttam arra, hogy sok sok év után gyerekkori szerelmek össze jöttek és a mai napig boldogok, gyerek minden.
2013. dec. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
mi a töknek találkozgatsz a régivel? én a jelenlegi helyében úgy vágtalak volna ki mint macskát szarni. addig találkozgatsz amíg újra megdug
2013. dec. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
az ilyen határozatlan ribiktől mentsen meg az ég..
2013. dec. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon kemény lehet lelkileg egy ilyet megélni, mindkettőtök számára. Én (28 éves vagyok) a volt barátod helyében biztos, hogy belepusztulnék az irigységbe, féltékenységbe. Annál nagyobb kosarat nem kaphat egy férfi egy nőtől, hogy meg akarja csókolni, és visszautasítják.

De persze Téged is megértelek, hiszen vőlegényed van.

Véleményem szerint azon kellene elgondolkodnod, hogy mit érzel az egyik és a másik srác iránt.

Ha igazán belegondolsz a legtöbbet az számít majd az életed során, hogy az akit társul választasz, azzal mennyire tudsz érzelmekben is gazdag, mély kapcsolatot kialakítani.

Ne az befolyásoljon, hogy a mostani vőlegényedet a barátaid meg a szüleid elfogadják. Hiszen nem nekik, hanem Neked kell vele együtt élned.


Itt csak Te számítasz!

2013. dec. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
egy rendes nő nem chatelt volna rendszeresen. találkozóra sem ment volna többre. a nő magát viszi a másik férfi felé, a nyomi meg nem dobta ki
2013. dec. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
te nem szoktál chatelni a barátaiddal? Amúgy meg mostanság nem írok neki vissza pont ezért. És mint mondtam a vőlegényem elől nem titkolok semmit. Többször jött ő is. Kérlek ne k**rvázzatok le mert nem vagyok az. Soha se csalnék meg senkit. Még életemben nem tettem ilyet. És nem is fogok
2013. dec. 24. 00:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!