Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti várnátok egy olyan lányra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti várnátok egy olyan lányra, aki egyszerűen mindent kiakar próbálni a szexben, örömet akar okozni nektek mindenhol, aki nagyon okos, gyönyőrű, jómódú, viszont nagyon-nagyon messze lakik?

Figyelt kérdés

És aki benedvesedik már csak a fiú gondolatától is, aki lelkileg is szerelmes a fiúba.

Várnátok rá? Meddig tudnátok várni rá? A távolság és az egyetem miatt még van egy pár év az összeköltözésig.


2013. dec. 25. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Pár év??? Hát ha szeretem, akkor megpróbálnám mindeképp.
2013. dec. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, még kb 4 év, viszont 2-3 havonta tudnánk találkozni, plusz a nyári szünetben egymásnál lennénk, vagy együtt nyaralnánk valahol.
2013. dec. 25. 13:52
 3/7 anonim ***** válasza:
te vagy ez a "lány ?
2013. dec. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom még soha nem találkoztatok, de már összeköltözni akartok?:D
2013. dec. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagyok belé és tudom, hogy ő is belém, bármeddig tudnék várni. 23/F
2013. dec. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 botkutya válasza:
Öröm itt tölteni az időt, annyi hülye van
2013. dec. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem nem várnek csak 1 x volt kutyán budavásár ^^
2013. dec. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!