Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom szakítani akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakítani akar velem véglegesen?

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást.


Azonban sokat veszekszünk, általában az én nem odafigyelésem miatt, felesleges hisztik miatt.


A sok probléma miatt sokszor említette már dühből hogy ne legyünk együtt de utána béküléskor mindig mondja hogy sose gondolja ezt komolyan.

Tegnap este veszekedve tettük le a telefont és ma reggel azzal kezdte hogy beleolvasott régi üzenetembe és milyen undorító vagyok soha többé ne kerüljek a szeme elé.


Ezt azért mondta mert látta h régi barátomnak miket írtam és hogy neki is ugyanezeket mondom ergo hazudok.


Ezek után ezt végleges szakításnak véltem így zokogtam, anyukámnak elmeséltem.


Később a barátom felhívott bocsánatot kért őszintén és találkozzunk, beszéljük meg nagyon szeret.


Anyukám kiabált, nehogy megalázkodjak azok után hogy hogyan beszélt velem..


A barátom krélelt hogy találkozzunk és aludjunk nála, nagyon szeret szeretné helyrehozni.


Anyu azt mondta találkozzak ele, de ne aludjak ott.

Én elmeséltem ezt a barátomnak mire elkezdett zokogni, hogy őt még soha nem bántottta meg így senki, ő sosem mocskol be az anyja előtt engem és rámcsapta a telefont...


Korábbi veszekedés alkalmával mondta hogy sokszor rosszul esik neki, hogy ha megbántom nem megyek ki hozzá, így erre most is gondoltam de anyukám nagyon ellene van, hogy teljesen lealacsonyítom magam.

De én szeretem ezt a fiút és nem akarom hogy szakítson velem....


Kérlek segítsetek mit tegyek..nagyon szeretem



21/L



2013. dec. 23. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Huh, de rinyások vagytok..
2013. dec. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha vele maradsz, nagyon sokat fogsz küszködni vele. Gyenge jellem, rajtad éli ki a frusztrációit. Jobb, ha menekülsz, anyukádnak igaza van
2013. dec. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elég gyerekes pasid van..

Mondjuk meg fogod azt is kapni itt másoktól, hogy te is az vagy, amièrt beavattad anyukádat, de szerintem nincsen ezzel semmi gond.

Alapból milyen a viszonyotok a barátoddal? Voltak viták amiről anyukád is tud? Ő kivülállóként látja a helyzetet ès ha ez nem az első ilyen alkalom, akkor hidd el, hogy igaza van.

Èn is voltam hasonló helyzetben, ès hallgatnom kellett volna anyára.

Amúgy ez így nem szakitás, vagy legalábbis bunkó módja így telefonon. Mindenképp beszélj személyesen a sráccal!

2013. dec. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jééézus mááária. Komolyan 21 évesek vagy? Baromi gyerekesek vagytok...

Szerintem szakítsatok, itt csak a rinya megy semmi más. A barátod olyan mint egy hisztis óvodás, te meg mint egy határozatlan ostoba tizenéves. Nőljetek fel, el sem hiszem hogy komolyan huszonévesek kapcsolatáról van szó.

2013. dec. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádra hallgass, ez a srác nagyon hisztis.
2013. dec. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tök mindegy ki a hisztis, s így csak egy kérdésem van:


Szerinted ez egy kapcsolat????? ??? ??? ??? ???

2013. dec. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen pasim volt, nem ugyanarról beszélünk? :D

Sokat tűrtem, majd szakítottam, mert már nem bírtam. Sirta volna vissza magát, majd 2 hétre rá már mással volt...

Anyukádnak igaza van!

2013. dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!