Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves lány vagyok, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok, és még soha egy fiú sem udvarolt nekem, mi lehet az oka? Ilyen elviselhetetlen lehetek belülről?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, nem vagyok egy szexbomba, de csúnya sem.. 2 évvel ezelőtt volt rajtam kb 5-7 kg súlyfelesleg, azt le is adtam, azóta mindig megjegyzik az emberek, hogy csinos vagyok.. de ezek szerint mégsem. Életem során 2-szer randiztam, mindakettőt netről szedtem össze, szóval a randit nem előzte meg se vonzalom, se UDVARLÁS. Szerelmes vagyok valakibe, de ő nem szeret engem, ő csak testi kapcsolatot akar velem! Mire kéne odafigyelnem? Minden lánynak attól jön meg az önbizalma, hogy valaki udvarol neki, de ha ez elmarad, akkor, pl nekem semmi nincs, és ez rossz érzés, mert nyilván én vagyok az oka, néha változtatok is magamon itt-ott, de kezdem úgy érezni, hogy én már soha senkinek sem fogok tetszeni (legalábbis külsőleg és belsőleg egyaránt..:( )
2012. szept. 15. 22:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
képet kérünk,és megmondjuk :)
2012. szept. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:

Az az oka, hogy még Győzike lánya is szebb nálad.


Bocs.


Mégse..

2012. szept. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Digi dagi daganat.
2012. szept. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mintha én irtam volna anno! Pont ugyanigy voltam!De ne aggodj, fel fognak ràd is figyelni, csak magada kell nézni, talàn zàkozott vagy, vagy szégyellös, stb! Fel a fejjel!
2012. szept. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én is kérek képet.
2012. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Azért, mert talán neked kéne udvarolnod, ha valaki tetszik.
2012. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem adhatok képet, tényleg nem vagyok csúnya!


Én már udvaroltam annak, akit szeretek, de ha ő egyszer nem szerelmes belém és csak azt akarja.. Amúgyis, elég gáz érzés egy lánynak, hogy mindenkinél neki kell kezdeményezni, senki sem udvarol neki, ha valami összejön, az is csak az ő érdeme, a pasi a kisujját sem mozdította érte...

2012. szept. 15. 22:33
 8/19 anonim ***** válasza:
ha gondolod küldj privátban képet, hátha okosabb leszek.
2012. szept. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
12%

Még mindig képet.

(priviben, ahogy írtam).

Ebből élből megmondom, hogy külső, vagy belső a gond.

(de a külső elviekben nem lehet probléma. nézz csak körül, hogy milyen medvedisznóembereknek milyen csajuk / pasijuk van) ...

2012. szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Gyerekek.. Belső a gond.. Szóval a kérdésem arra irányul, hogy mik azok a tulajdonságok, amiket nem bírtok elviselni egy lányban?
2012. szept. 15. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!