Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék a megsavanyodás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lili-anna kérdése:

Mit tehetnék a megsavanyodás ellen?

Figyelt kérdés
Pár nap híján tizenkilenc éves lány vagyok, aki nagyon vágyik egy komoly kapcsolatra, csak sajnos már egy ideje csupa kudarcokba/csapdákba futok bele... Nincsenek túl nagy igényeim, mind össze annyi, hogy ne csak szexuális kapcsolatot akarjon tőlem a másik fél, hanem tényleg komolyan is gondolja az egészet és elfogadjon olyannak, amilyen vagyok. A problémám másik fele az, hogy nem vagyok egy nádszál barbie-baba alkat és látássérült is... A kudarcaim nagy része ebből a két problémából, plusz a kizárólagos testi kapcsolat ügyből fakadnak... Ha valaki tudna valami megoldást a hatékony pár találásra és a problémák kiküszöbölésére, az ne habozzon írni! Bármit nagyon szívesen veszek!

#párkapcsolat #komoly #kudarc #Látássérültség
2013. dec. 26. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Azaz kövér vagy és szemüveges nem kell disziteni a dolgokat....
2013. dec. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mit értesz látássérült alatt? Megsavanyodás ellen pedig azt, hogy megpróbálod a pasikról elterelni a gondolataidat és találsz valami olyat ami felvidít.
2013. dec. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

két dolog :

az első: hát már bocs de aki azért mert nem vagy "nádszál barbie-baba" és látássérült vagy, szóval aki emiatt nem jött össze veled vagy hasonló az ritka nagy s_ggfej lehet szóval pár idiótától megkímélt a sors :D

a második: nagyon fiatal vagy bármikor rátalálhat a szerelem ismerkedj neten,járj el helyekre ismerkedj emberekkel és ki tudja mi lesz belőle, bár azt szokták mondani a szerelem a legváratlanabb pillanatban talál meg.

2013. dec. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha van kedved ismerkedni akkor írj!

veled szinte egykorú vagyok , nem vagyok nádszál

azonban a szemem akár a sasé, de azért mert neked rossz,az nem jelent semmit.

2013. dec. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem fogod elhinni, de a kizárólagos testi kapcsolat kiküszöbölése a könnyebb. Dögössé válni viszont sok meló, sasszeművé még több.
2013. dec. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dugipajtik lehetnénk ha gondolod.. vehetünk fel mekis zacsit a fejünkre, de csak azért ha az egyik leesik, akkor se legyen gond...nos?
2013. dec. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a látássérültet hogy érted? olyan kancsal vagy, hogy ihaj-csuhaj vagy csak van egy szemüveged??
2013. dec. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat és a privát üzeneteket, azok akik pedig nem tudtak normális választ adni, azoknak csak annyit üzenek, hogy köszönöm szépen, hogy megajándékoztak ezzel a pár szóval, mert így legalább érdemesnek tartom továbbra is azt, hogy nem adom fel és minden erőmmel azon vagyok, hogy felnyissam az emberek szemét velünk kapcsolatban, mert ahogy látom itt is sokaknak lezárul a látássérültség annál, hogy szemüveges, vagy vak, de akkor biztos, hogy kívül-belül sötét...
2013. dec. 26. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!