Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap itt volt a párom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap itt volt a párom és egész nap nem foglalkozott velem, leült szotyizni, szinte hozzám sem szólt. Mondtam neki, hogy "foglalkozz velem 1 picit". Erre ő: "és a foglalkozás csak a szexről szól? "Miért mondhatta ezt?

Figyelt kérdés
Nemértem...Mintha mindíg csak azt akarnám. Kezdem azthinni,azért van velem,hogy ne legyen otthon!
2009. nov. 26. 21:37
 1/5 anonim válasza:
100%
Az érdekes..mindig iylen vagy csak most?Miért nem kérdeztél rá mi baja? Nem , hogy jól megdöngetett volna!:)
2009. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szexen kívül kitalálhattok más programot is, hátha az a baj, hogy mindig csak otthon ültök! Bár én elviselném ha a foglalkozás csak a szexről szólna:-))


22/L

2009. nov. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is néha beleesünk abba a hibába, hogy szex-evés-alvás a napi program... Ez egy idő után unalmas. Menjetek el sétálni, mozizni, kulturálódni... :)
2009. nov. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
vissza se ír.. szerencsétlen..
2009. nov. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle, hogy "de most mibajod?"de egy árva szót nem felelt. Így mondtam azt is,hogy nem aztmondtam, hogy teperj le, hanem hogy foglalkozz velem...kérdezd meg milyen napom volt stb..."De semmi..Nem szokott ilyen lenni!Nemértettem..
2009. nov. 27. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!