Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de nem tudnék fiúval élni. A lányok milyen külső/belső férfiideálokért vannak oda?

Figyelt kérdés

Biszex vagyok, de valamiért megalàzónak érezném, ha egy fiúval járnék. Az imént ráírtam egy melegre, és megkérdeztem magamtól: mit teszek? Normális vagyok? Eleinte jól ment az ismerkedés, de aztán kezdem magam hülyén érezni, mintha nem is szeretném a fiúkat. Korábban próbálkoztam nőknél, de már volt 3 és egyikből sem lett semmi. Vagy a csajnak már volt valakije, vagy nekem nem tetszett az, akinek bejöttem.

Mindegy, mindenesetre elhatároztam, hogy tóbbet férfival nem kezdek ki.


Arra lennék kíváncsi igazából, hogy ha egy fiú, mondjuk nem a legizmosabb, legszexibb, stb... Attól még bejöhetek lányoknak? Persze azt se mondom, hogy sovány gebe vagyok, inkább egy átlagos tesfelépítésű, viszonylag magas (187cm) és sokak szerint intelligens vagyok.



2013. dec. 26. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát te tudod, de arra készülj, hogy a fiúkhoz való vonzódásod egész életedben végig fog kísérni és erre nehogy akkor gyere rá, amikor már 45 éves vagy feleséggel és 2 gyerekkel, idegileg tönkremenve és már úgy, hogy egy melegnek sem kellesz.


Amúgy én úgy tudom, hogy elég nagy igényei vannak a lányoknak, bár sok kevésbé előnyös kinézetű, elhízott pasit is látok csajjal, szóval elvileg semmi nem lehetetlen, ha nyitott szemmel jársz és tényleg lánnyal akarsz járni, akkor meg fogod találni akit keresel!


27/F (meleg)

2013. dec. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt tudom, ezzel tisztába vagyok, de egyszerűen nem vagyok rá képes. A lányoknál is igazából megfordul a fejeben, hogy valójában mennyi bennük a szerelem, és az amikor havonta váltogatja a pasiját, meg ilyesmi. Most nem minden lányra értem ezt, de ismerek egy jópár ilyet.
2013. dec. 26. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!