Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mit tudnék tenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tudnék tenni? Csak túlreagálom a dolgokat?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 2 hónapja vagyunk együtt.Én már nagyon régóta szerelmes vagyok belé,de sajnálatos hibámból("barát") nem volt semmi köztünk 1 évig. Most 3hónapja újra beszélünk, 2 hónapja együtt vagyunk.

Azonban ma beszélgettünk,valahogy szóba került hogy én elég hosszú távon szeretnék vele együtt lenni. Erre ő jóformán kinevetett,hogy ő már annyit csalódott a fiúkban hogy ő már nem remél,lesz ami lesz,szerinte szánalmas az hogy én hosszú távra tervezek(magyarán kb. szarik az egészre hogy mi lesz)...ezt elkezdtük kidumálni és szóba jött a volt pasija. Ma voltam nála gépet telepíteni,de előtte átmásolgatta a cuccait hogy megmaradjanak,megtalálta az exével a közös képeket,és megkérdezte tőle hogy gáz-e ha meg akarná azokat tartani?Mondtam hogy nem,hiszen ezt egyedül kellett volna megcsinálni,ugy hogy nem vagyok ott,holott belül igenis bántott a dolog.Ezt miután hazaértem tőle megemlítettem,és mondtam neki hogy úgy éreztem,hogy miután átnézte a régi képeit megváltozott,és szerintem nem zárta még le. Persze ő magyarázkodott hogy mi a fenét képzelek,miért kell egyből beleképzelni mindent stb...Nos,estére kibúj a szög a zsákból,kiderült hogy mégsem zárta le a dolgokat,és ez őt nagyon bántja.(Hát még engem,az exe nekem legjobb "barátom" volt,hamár barátnak lehet nevezni az ilyet...)Mondtam neki hogy tartsunk szünetet,mert nekem ennyi dolog azért sok,erre aztmondta hogy szerinte semmi értelme az egésznek,attól még nemfogja tudni lezárni a volt pasiját,hiszen 1 évig voltak együtt és ő volt az állítólagos "nagy" szerelem(ez számomra elég érthetetlen,régebben nekem is ezt mondta mind1.) Szerintetek én reagálom csak túl a dolgot,vagy azért itt tényleg nem frankó minden?


2009. nov. 26. 22:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni,hogy már csak az is zavar hogy együtt voltak,mert lenyúlta tőlem,alattomos módon(nem voltam otthon és fenyegette a lányt...),de hogy a lány is elég gyakran beszél róla,hogy "jajj ezt csináltam vele","meg már eztis" "meg emlékszem hogy egyszer" stb...Tehát a puszta gondolatától is rosszul vagyok,hogy esetleg ő jár a fejében,nem én,és megbírnám ölni a srácot,ezért is kértem szünetet
2009. nov. 26. 22:38
 2/6 anonim ***** válasza:

Veled kompenzál a csaj! Téged használ fel arra, hogy kihúzza magát a sz4rból!


Hagyod?


Megérdemled!

2009. nov. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok szóval:



Ilyenkor mit tudnék tenni? Kidobod.


Csak túlreagálom a dolgokat? Nem. Senki sem szereti, ha felhasználja egy lány arra, hogy veled felejtse el a szerelmi drámáit. Ezt értettem kompenzálásnak.


1. A csajnak ott van az ex. Ha szól neki, a csaj ugrani fog és már ki is dobott.


2. Ha rendbe rakja magát lelkileg, akkor is tovább fog állni. Te csak erre vagy jó neki...

2009. nov. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van, palimadárnak használ. érdemes lenne lehet továbblépni rajta. Majd akkor nézegethet. Csak neked lesz a jobb, hidd el, minthogy 3 nap múlva kidobjon az exe miatt.
2009. nov. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél rámenősebb, és ne az a elfajzott romantikus, hogy hosszútáv meg szerelem... élj a mának, és 2-3 napnál előre sose tervezz, vagy csak óvatosan, mert úgyis közbe jön valami... Murphy törvénye. Szóval ha kell a csaj, akkor az alapján az információtömegből amit mond, hogy mi volt a jó a barátjával, csináld te is azt, vagy legyél olyan,(nem mint a barátja, hanem legyél az a személy, aki megtestesíti azokat a tulajdonságokat amiket mond) mert figyelsz is arra amit mond, nem csak dühöngesz mint egy ovis ugye?... Hajrá.
2009. nov. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az elsőnek: Énis gondoltam erre,ma is egész nap ezen gondolkodtam hogy jobb lenen továbblépni...de hát szeretem és nemtudom :S


A másiknak: Persze hogy figyelek arra amit mondd,de nagyon zavar hogy folyton arról beszél mi volt velük...Én úgy érzem nem teszek olyat ami neki rossz lenne,nem említem meg az exeimet,támogatom mindenben,és szerintem nagyon sok dologban jobb vagyok mint az exe,és ezt ő is így gondolja,szval nemtudom :S

2009. nov. 27. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!