Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis ilyenkor vagy csak tulreagalom?

Figyelt kérdés
Egy csajnak (akivel a legjobb baratok vagyunk de belezugtam)tegnap megmondtam hogy holnap vagy holnap utan szeretnek vele beszelni valamirol 4 szem kozt(elmondanam neki hogy mit erzek iranta 3 randi utan)de mast nem arultam el neki faggatot hogy mirol lenne szo de csak annyot mondtam hogy majd meglatja hogyha talakozunk.Es tegnap ota kicsit furan viselkedik ugy vettem eszre:|.Nem beszelunk mar olyan beleelessel mint maskor visszafogottabb is lettes nem tudom hogy mert?:$ Mi lehet a baj?Ha van tanacsotok irjatok le kerlek, elore is koszi 17F/18L
2011. febr. 6. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
nem tud csak úgy túllépni azon, hogy neked mindent elmond, te pedig valamit ilyen nyíltan eltitkolsz előle, még akkor sem ha teljesen nyilvánvaló, hogy el fogod neki mondani
2011. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem csak kiváncsi volt és rosszul esett neki hogy titkolsz valamit előtte
2011. febr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem tuti tudja /érzi, mit akarsz neki mondani.....Most próbál arra felkészülni, hogy mit reagáljon....Egy nő ezt megérzi és biztosan te sem tudod annyira titkolni, hogy ne legyen észrevehető.
2011. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jah azt mondta hogy mondjam mar el ne idegeljem de mondtam neki hogy semmi rosszrol nincs szo es hogy meglatja mjad hogy miert kell eloben ezt megbeszelni gondolom ebbol mar sejtheti a dolgot:-?
2011. febr. 6. 20:59
 5/5 anonim válasza:
Valami fejlemény? ;)
2011. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!