Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnöm szakított velem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnöm szakított velem és nagyon kész vagyok. Mit tudnék csinálni h nelegyen iylen nehéz?

Figyelt kérdés

esély már nincs rá hogy együtt legyünk.....:'(

és ugyérzem hogy nembirom ki..:S


2009. nov. 26. 23:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ezt mindennap le kell írni...Szenvedj.Nincs más megoldás,minden reggel könnyebb szívvel kelsz majd.Kösd le magad valamivel.Járj úszni,sportolj,ne kerüld el a társaságot ha hívnak valahova.Szerintem ne higyj azoknak akik azt mondják pikkpakk keress gyorsan mást.Meg azt se hogy menj folyton bulizni.Csak legyél nyitott.
2009. nov. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolkozz, főleg róla ne!

Írd meg a házid, tanuld meg, amit kell! :)

Amit csak tudsz, dugj el jó mélyre, ami rá emlékeztet.

Ne találkozz vele, ne hívd fel, ne írj neki SMS-t, MSN-ről töröld!

Kösd le magad

- beszélgess barátaiddal

- lógj haverjaiddal

- nézz sorozatokat, filmeket


aztán az idő majd megoldja a problémát

2009. nov. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
14%
Légy öngyilkos
2009. nov. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

de nembirom magamat lekötni semmivel,mindig csk őrá tudok gondolni,ezt nembirom ki...

megakarok haalni!!!!!!!!!

2009. nov. 26. 23:12
 5/16 anonim ***** válasza:
Na haver.. Hány éves vagy?
2009. nov. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
19
2009. nov. 26. 23:17
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt mikor azt csináltam hogy a legvégső végletekig az önsajnálatba mentem...Szomorú zenék,szomorú filmek,stb,sírtam is sokat.Aztán rájöttem hogy rosszabb már nem lehet és elegem lett az önsajnálatból,nem is tudom valahogy beteltem vele...Utána folyamatosan jobb lett.(Rosszabb mondjuk nem is lehetett volna már)
2009. nov. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen gyerekes, rengetegszer át fogod még élni ezt, szokj hozzá. Éld az életed.
2009. nov. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első hét szar.Nagyon! Sírj,dühöngj,rúgj be vagy aludj sokat.Mindegy,csak gyászolj,mert az is kell.Aztán tedd el egy dobozba a cuccokat,az emlékeket,amiről ő jut eszedbe.Aztán gondold végig,hogy épp mi az az életedben,amin változtatni tudnál.Új tanfolyam,fogyókúra vagy épp izomnövelés,mindegy mi az,csak legyen egy cél,amit kitűzöl,hogy el akarsz érni.Ebbe fektesd minden energiád.A barátaidat hívd fel és menj el velük bárhova,akkor is,ha nincs kedved,csak ne ülj otthon.Flörtölj,ez meghozza az önbizalmad,de a társkeresés szerintem még korai.Ne keresd a volt barátnőd társaságát,ne írj neki és ne hívd fel.Sajnos nincs olyan recept,amivel garantáltan 2 hét múlva jobban leszel,de ha kb ilyen sorrendben haladsz,akkor idővel jobb lesz.Ezt viszont garantálni tudom neked!Jobb lesz!!! Fel a fejjel!
2009. nov. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szard le. Ennél okosabbat nem lehet mondani. Csak bebeszéled magadnak, hogy ennyire fáj.
2009. nov. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!