Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnöm szakított velem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnöm szakított velem és nagyon kész vagyok. Mit tudnék csinálni h nelegyen iylen nehéz?

Figyelt kérdés

esély már nincs rá hogy együtt legyünk.....:'(

és ugyérzem hogy nembirom ki..:S


2009. nov. 26. 23:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Verd ki:)
2009. nov. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
És a lány meg valami 14 éves volt, mi?
2009. nov. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Fogd fel úgy hogy nem ő az igazi! Az igazival tényleg boldogan élsz majd, se NEM fog veled szakítani. Most rájöttél hogy nem ő érte kell hajtanod, legalább több időd van megtalálni az igazit ;)
2009. nov. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Fingkirály ***** válasza:

előző hozzászólónak: ilyet nem szabad írni. Akkor is, ha a kérdező "csak egy 19 éves kissrác", ugyanúgy baromira fáj neki, mint nekem - velem is ez történt, igaz több évi együttélés után. Senki nem azt várja el, hogy amikor baja van, és elesettnek érzi magát, mindenféle jöttment s*ggfejek még bele is rúgjanak egy jót.


Kérdezőnek meg: nyugi, te még nagyon fiatal vagy, még semmi nincs veszve. Talán még a kedvesed is rájön, hogy nem jól döntött. De ha netán mégsem, még annyi leányzó van mindenfele, talán jobb is. Neked nincs még veszve semmi, minden ujjadra akad egy lány. Ha tizenöttel több lennél, már problémásabb lenne a helyzet...

2009. nov. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

a bosszu a legjobb.:

nudi kepek a netre

lejaratni az uj hapsija elott

felszedni nala jobb pin@t

2009. nov. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia velem is szakítottak, és husszal több vagyok, sokkal kevesebb esélyem van mint neked, nagyon megszenvedtem, még most kilenc hónappal utánna is fáj, de muszáj tovább lépni, tedd el a képeket, közös emlékeket, sétálj sokat, keress társaságot,idővel jobb lesz meglátod
2009. nov. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!