Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas nők, családanyák,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nők, családanyák, háztartásbeliek. Hogy telik egy napotok?

Figyelt kérdés
Olyan nők válaszait várom akiknek van családjuk, gyermekeik (életkor független), dolgoznak vagy háztartásbeliek. Hogyan is telik egy átlagos napjuk? Gyerekek és saját korukat is jó ha megadjátok, illetve azt melyik régióban éltek :)Köszönöm:)
2013. dec. 26. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Budapesten élek férjemmel, aki este 19:00-ra ér haza, lányommal aki egyetemre jár, és mellette diákmunkás, és lányom barátjával, aki egyetemre jár, és fő állásban is dolgozik. Ők minden este 20:00-ra érnek haza.Korom:50 év.Anyagi helyzetünk miatt élünk így, mert a fiatalok nem tudnák magukat fenn tartani albérletben, és lakást pedig nem tudnak venni.Hogy telik egy napom? Folytatom a következő válaszban......
2013. dec. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Reggel 5-kor kelek, összekészítem a gyermekekkel azok reggelijét és bédjét, amit vinni fognak. Autóval elviszem őket a legközelebbi metro állomáshoz a házunktól, így 25' perc az út, egyébként 40' lenne. Haza megyek, útközben bevásárolok, beágyazok, vacsorát főzök, kiteszem a kiskonyhába hűlni az ételt, majd ellátom a 2 boxer kutyánkat, akiket azért vettünk, mert 2x már betörtek hozzánk, 3x nem fognak!10:00-ra megyek dolgozni, majd a munka végeztével sietek haza, 1-2 adag ruhát kimosok, kiteregetek, majd irány a gyermekekért a metro állomásra és hazahozom őket, mert olyan fáradtak, hogy nem tudnának tanulni a vizsgáikra, ha még 120-140 percet utaznának tömegközlekedéssel. Vacsora, mosogatás, fürdés, majd mindenki végzi a munkáját este tovább. A fiatalok tanulnak, én tervet írok a másnapi munkámhoz, a párom pedig pihen. Kb. 22:00-kor lepihenek, de a fiatalok olykor csak másnap éjjel 1-2 órakor fekszenek le.Ez minden nap így zajlik.
2013. dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hétvége még zűrösebb, mert ahelyett, hogy egy kicsit tovább tudnánk pihenni, mint máskor, sietünk kora reggel a piacra, főzünk, és irány a nagyszülőkhöz, hiszen ilyenkor tudunk egy kicsit segíteni nekik is. A fiatalok mennek a másik szülői pároshoz,illetve másodállásukat végzik fillérekért, ami arra elég, hogy bérletet és 1-2 kiegészítőt vegyenek, vagy pl. csizmát, sapkát, kesztyűt tudjanak venni.Én is kiváncsi lennék, hogy más családanya hogy osztja be a munkáját, és hogy élnek?
2013. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is Budapesten elunk, 3 gyermekunkkel. A 10 eves lanyunkkal,a 3 eves kisfiunkkal,es. 14 honapos ocsivel. Eletkorunk 35-35 ev. En jelenleg nem dolgozom,gyesen vagyok a picivel. Reggel kelunk a picivel,felebresztjuk a nagyokat,es amig ok keszulodnek reggelit csinalok nekik,a ferjem addig meg alszik. A gyerekek megreggeliznek,ebresztem a ferjemet,hogy keszulodjon,addig a gyerekek meset neznek. Ferjemnek agyba kave,reggeli,aztan keszulodes,es elviszi a nagyokat az oviba/suliba. A picivel mi is megreggelizunk,es amig en mosogatok,addig o jatszik. Atoltozunk,pelenkacsere,megmosakodunk,kabat,sapka,sal,cipo fel es mehetunk bevasarolni. Hazajovunk,megfozom az ebedet,megetetem a picit,pelenkacsere,kicsit jatszunk,alszunk egyet. Alvas utan eszunk,rendbe rakjuk magunkat,es indulunk a nagyokert az oviba/suliba. Ha hazaertunk a nagyok esznek rendes ebedet,a kicsi egy pudingot. Tanulok egy kicsit a legnagyobbal,addig a kozepso gyerek elvan a picivel,persze neha oda-odapillantgatok. Bepakoljuk a masnapi tanszereket,es kozos jatszas van. Hazaer a ferjem,foglalkozik egy kicsit a picivel.amig a nagyoknal ugyelek a furdesnel. Amig ok a kadba szorakoznak,addig a ferjem eszik valamit. Ha megfurdott a ket nagy,akkor meset neznek,amig a ferjem megfurdik. Ha megfurdott a ket nagy kicsit atmegy a mi szobanka apazni. Fogom a picit,megfurdetem,leadom a ferjemnek,en is elmegyek furdeni,majd kozos vacsora,picinek tapszer,a picit lerakom aludni. Mi negyen meg nezzuk a tv-t,majd a nagyok is mennek aludni. Mi a ferjemmel,ha nem vagyunk tul almosak,akkor kicsit romantikazunk. Kb. Ennyi egy napunk.
2013. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!