Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs ló jó a szamár is?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs ló jó a szamár is? Hogyan hinném el, hogy én kellek valakinek?

Figyelt kérdés
Nem tudom ezt magamban lezárni.. a volt barátom anno haverja nőjére azt mondta, hogy milyen fullos..és kérdeztem miért nem vagy ilyen fullos lányokkal.. erre, hogy már megtanulta az évek során, hogy nincs náluk esélye, ha olyan pasi lenne akkor velük lenne...Nem értem miért van mindenki teljesen oda az ilyen lányokért akiken domestossal lehetne mosni a vakolatot és sorolhatnám.. a lényeg, hogy könnyen kapható legyen.... és minél jobban lehessen mutogatni.. az értelmes, tényleg természetesen szép lányok meg emiatt érzik rosszul magukat... mondjon már valaki értelmes választ erre. :(
2013. dec. 26. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem mindenkinek az olyan lányok kellenek

akinek igen, azoknak is csak rövid távra

2013. dec. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem is kell annyira szépnek lennie, ha értelmes a lány!
2013. dec. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek kellenek az olyan lányok
2013. dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 II.Dartheon ***** válasza:

Nézd, aki ilyenekre vágyi, az a tökéletes társat nem fogja megtaláni, hanem csak egy "dugógépet". MErt ugye a kinézet a fontos nekik, nem az, hogy passzoljanak lelkileg, ami szerintem egy alap dolog lenne egy párkapcsoaltban (amit egyik kérdésemben részleteztem is)... az, hogy hogy néz ki, már más kérdés, hiszen ha szeretem, és egy hullámhosszon vagyunk, ugyan kit zavar az, hogy nem "fullos", hanem átlag, vagy átlag alatti szépségű? senkit.. legalábbis engem nem.


20/f

2013. dec. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Értelmes válasz erre nincs ízlések és.pofonok ha nekik jó. Akkor legyenek boldogok így ugyan én nem szeretem az ilyen lànyokatmert nem bízok bennük meghha màr mutat valamit az legyen számomra különleges nem pedig kirakat áru amit bárki elvihet a lényeg hogy legyen szép de me tonna sminkkel utána legyen értelmes és boldog is vagyok szerencsére ismerek ilyen lányt úgyhogy vám remény màr csak gyorsabban kell lecsapni rá.
2013. dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Generalis ***** válasza:

A kérdésedre a válasz

Egyes emberek a szép könnyen kapható lányokat szeretik (Butábbik részére értem akik nagyon sötétek ) ők azért előnyösek mert nekik nem számít semmi .

Vannak olyan emberek akik szép inteligens lányokra hajtanak akikben sok a ki hívás .

Sok sok féle verziót írhatnék !

2013. dec. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem se kell/kellene plázacica és társai, bőven elég, ha átlagos de szép arcú, csinos! És ha még értelemben sem egy 0, akkor az már szinte tökéletes.
2013. dec. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!