Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg megváltoznak a barátsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg megváltoznak a barátságok, ha valakinek komoly kapcsolata lesz?

Figyelt kérdés

Nemrég feltettem itt egy kérdést, amiben leírtam, hogy a párom túl sok időt tölt a barátaival, ami miatt én elég sűrűn maradok egyedül. Az egyik válaszoló akkor azt írta, hogy nyugodjak meg, a baráti kapcsolatok idővel "elsorvadnak". Nem akarok erre apellálni és semmit sem akarok megtiltani a páromnak, de érdekelne mások tapasztalata. Nálunk a "haverozás" kb. heti 3-4 estét jelent. Mivel nagyon régi barátságokról van szó (20 éve), megértem, hogy nagyon fontosak egymásnak, azonban úgy gondolom, ha valaki komoly kapcsolatot szeretne, idővel pedig házasságot, kicsit több időt kéne a párjára szánnia. Sosem harcoltam ki, hogy mellettem legyen, mindig akkor megy, amikor csak szeretne, én pedig igyekszem úgy eltölteni az estéimet, hogy minél jobban lekössem magam és ne érezzem magam egyedül. Vannak ugyan barátaim nekem is, de ők messze laknak és amúgy sem igénylem ennyire sűrűn a társaságukat, mint a párom a barátai jelenlétét.

Olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akik jártak már hasonló cipőben, mennyire lehet az együtt éléssel összeegyeztetni, ha valaki ennyire ragaszkodik a barátokhoz? (Mi még nem élünk együtt)



2013. dec. 23. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Inkább nem nyilatkozom,mivel egyikbe sincs részem...
2013. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, de a te leírt eseted alapján szerintem még jó pár év, mire ez megváltozik. Nyilván akkor is fog velük találkozni, csak jóval kevesebbet az elfoglaltságok miatt, nehezebb lesz összehozni a találkákat.

Ha egy párkapcsolat miatt valaki feláldozza a barátságokat, az egy baromi nagy idióta. Mint én. Persze akkor ezt nem láttam, csak most eszméltem rá.

2013. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es, ezért is írtam, hogy én sosem várnám el tőle, hogy hanyagolja őket. Viszont ha ez már a saját káromra megy, akkor inkább tovább lépek, mint sem szenvedjek egy életen át amiatt, hogy több időt tölt a barátokkal, mint velem.

Mindig is úgy véltem és ebben is ezt vallom, hogy nekem csak akkor kell egy ember figyelme, ha az szívből jön. Ezért sem "hisztizek" soha, hogy töltse velem az estét, inkább kivárom, hogy rám kerüljön a sor. Az elején azt hittem, ez majd változik, de már három éve együtt vagyunk és nagyon keveset javult a helyzet. Természetesen nagyon szeretem, ezért próbálom elfogadni az állapotot, de nem tudom, hogyan viselem majd összeköltözés után, hogy rendszeresen itt fog hagyni magamra vagy netán ha születik egy gyerekünk, akkor hogyan lehet ezt összeegyeztetni?

2013. dec. 23. 20:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Én dobnám a csávót.

Én is szoktam a haverokkal lenni de a barátnő, a párom mindig fontosabb, mert vele akarom majd leélni az életem.

23/F

2013. dec. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!