Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van a barátnőmből de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a barátnőmből de szeretem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk 4 éve, jól megvagyunk csak sokat veszekszünk. Káromkodik velem ha baja van, hisztizik meg egy kis idióta olyankor. Máskor jó vele lenni, kedves, figyelmes és érzem hogy szeret.

Úgy volt tegnap hogy este jön értem de még nem készültem el mire ideért és orditott hogy mi a büdös istenf'áért nem lehet elkészülni, mekkora fax vagyok. Én is kiabáltam vele meg mondtam hogy akkor a következő évet egyedülállóként kezdi meg ilyenek. A buliban először együtt voltunk utána elegem lett belőle és elkezdtünk inni a haverjaimmal, nagyon berugtam és ezért mégjobban megsértődött. Most még a telefont se veszi fel de megint ő kezdte és megint nekem kéne bocsánatot kérni. Egész este csak cseszegetett ilyenkor meg csodálkozik. Szeretem tényleg de most nagyon kiakasztott. Lehet hogy nem látszik de van jó része is a kapcsolatunknak. Mit tegyek?

21/F


2013. jan. 1. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem hiszem, hogy egy ilyen nőnek nem nevezhető egyednél nem találnál jobbat.
2013. jan. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Fiatalok, fiatalok ...

az évek múlásával majd rájöttök, hogy aki ilyen szinten káromkodik a másikkal és megalázza, az nem nevezhető őszinte szeretetnek/szerelemnek.


A komoly érzelmek ott kezdődnek, hogy tiszteled a másikat!


31/N

2013. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan,én nem lennék vele,találsz nála 100X jobbat.

Mi az hogy káromkodik veled?

És a tisztelet hol marad a másik fél iránt?

2013. jan. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ez elég egyoldalú leírás. de ha a kapcsolatotokra általánosan jellemző az, hogy mindig neked kell koslatnod és könyörögnöd az ő bocsánatáért, akkor az egy lelki terrorra alapuló, sz.r kapcsolat, és nem érdemes folytatni.
2013. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyszer szakítottam vele. 2 hétig bírtuk.
2013. jan. 1. 16:36
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező gondolj bele, hogy ez a "nő" egyszer betölt bizonyos kort, tudod mi lesz belőle ilyen stílussal?
2013. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Így akarsz élni? Egy ilyennel? Egészségedre.
2013. jan. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne légy óvodás, aki örül, ha puncit kaphat, egyébként meg tűr. Légy férfi, aki az ilyet nem tűri meg!

Nem feltétlenül arról van szó, hogy add ki az útját, de ilyen fiatalon ez még jó megoldás is lehet. Ha jó a szex, akkor meg csak dugjatok, de mással hagyjon békén.


Mélyebbre nézve az lehet, hogy neki erre van szüksége. Folytonos érzelmi hullámvasútra. De még az is lehet, hogy ez csak egy tünet. Annak a tünete, hogy te megingatható vagy, ki tud hozni a sodrodból, nincs egy biztos pontod, amihez tartanád magad. Az érzelmeid befolyásolják az elveidet, vagy talán nincsenek is elveid, elképzeléseid.

Ő meg (valószínűleg öntudatlanul) ezt teszteli, hogy vajon tudsz-e biztos pont lenni az életében.


Ez csak egy tipp, de ha 17-től 21-ig sokat változtatok, aminek nagy az esélye, akkor akár alapja is lehet.

2013. jan. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fú, és még én hittem magamról, hogy hisztis meg kiállhatatlan vagyok:) Én is ilyen szoktam lenni mint a te barátnőd annyi lényeges különbséggel, hogy én nem konkrétan a barátomat üvöltöm le, csak ha valami felbosszant, akkor csapkodok, morgok, káromkodok egy sort aztán ha lenyugszom, bocsánatot kérek. De ezek soha nem a barátomra irányulnak. Idáig egyszer volt olyan, hogy ráförmedtem, hogy ne tököljön már annyit és induljunk végre el. Mondd meg a barátnődnek, hogy bármennyire is szereted, a viselkedésével lassan ki fog ábrándítani magából. Javasold neki, hogy másképp vezesse le a dühét.
2013. jan. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!