Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki szeretem a barátnőmből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretem a barátnőmből?

Figyelt kérdés
voltam egy buliba és ittam volt egy lány akivel táncoltam de nem nagyon ismerem és azóta sokat gondolok rá de van barátnőm és neki is barátja de eddig semmi gond nemvolt a kapcsolatommal de most olyan fura, elég gyakran jár az eszembe az a lány lehet csak fellángolás és szóra se érdemes?
2013. dec. 16. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért tőlünk kérded?
2013. dec. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mert nem tudom eldönteni hogy mi lehet és akinek van ilyen dologba tapasztalata az gondoltam megosztja velem
2013. dec. 16. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Fellángolás. A szerelem eròsebb mint az ilyen érzelmi hullámok. Ha elkapott egy hullám akkor is tudsz kapaszkodni a szerelmedbe, az iránta érzett szeretetedbe. Mintha egy mentőöv lenne. Ha tényleg szereted a barátnődet akkor nem visz el a hullám.
2013. dec. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!