Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből a helyzetből mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből a helyzetből mégis hogyan lehetne kilépni? (mind2 pasi kell nekem)

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag ugyanakkor ismertem meg mindkét srácot, mindkettőjükkel volt akkoriban csók, meg 1-2 találkozás, de egyikőjükkel jobban kijöttem akkoriban, így hát összejöttünk.

Kb 3 hónapja voltunk együtt, mikor elkezdtem közben a másik sráccal is találkozgatni... nem csináltunk semmit, csak együtt tanultunk, de egyértelmű volt, hogy nagyon bejövünk egymásnak. Egy idő után elcsattant 1-2 csók is, és én szakítottam.

Akkor pár hónapig ezzel a másik sráccal voltam, de közben egy idő után jelen volt az előző barátom is, a nyaram úgy telt, hogy pár napig az egyik srácnál voltam, pár napig a másiknál. Itt megint éreztem, hogy ez így nem mehet, és szakítottam... ezt követően nem sokkal megint az előző barátommal jöttem össze.

Már nagyjából 4-5 hónapja működőképes is a dolog, de még most is minden egyes nap eszembe jut a másik srác (hogy is ne jutna, hiszen csoporttársam, folyton látom, és amúgy is sokszor keres)... és most egy szeretői viszony van köztünk kialakulóban.

Mi lesz így ebből? Mindkettőjüket elmondhatatlanul szeretem, a testi vágy is nagyon erős, jellemre is abszolút összeillünk, mindketten olyan emberek, ami nagyon ritka, és pont egyszerre ismertem meg őket szinte, ez a baj... és bárhogy döntök mindig bennem van, hogy a másik is kell, hiszen ilyen embert talán soha többé nem találok, és nagyon rossz lenne lemondani ezekről az élményekről (és most nem a szexre gondolok).

Mások szóba se jöhetnek, egyáltalán nem tudja felkelteni az érdeklődésemet senki más. Szóval a válasszak valaki mást nem opció. De mégis akkor mi legyen? Ez nem mehet így a végtelenségig...


2013. dec. 26. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
egy kör oroszrulett ajánlott egyedül!
2013. dec. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Panaszkodsz vagy dicsekszel?

Remélem, nem hiszed azt, hogy bármelyiküket is csak egy picurkát is szereted. Mert nem szereted. Akit szeret az ember, azt nem hozza ilyen megalázó helyzetbe.

Az puszta önzés, semmi más. Annak meg soha nem happy end a vége...

2013. dec. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 LePeDő ***** válasza:
Válassz a kettő közül! Vagy mutasd be őket egymásnak, hátha élhetnétek hármasban XD
2013. dec. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a srácok is csak az ingyen puncit értékelik. többet nem láthatnak ebben
2013. dec. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az ilyen fajta ítélkezések sose érdekeltek, attól függetlenül tudom, hogy őket akarom.

Afelől pedig semmi kétségem, hogy ők szeretnek. De nem is ez a kérdés. :)

Reméltem talán van itt valaki, aki volt hasonló helyzetben, és megosztja velem hogyan oldódott meg végül az ügy.

2013. dec. 26. 23:56
 6/7 anonim ***** válasza:
nem érdekel, mert nincs lelkiismereted és nem szereted egyiket sem.
2013. dec. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak csináld tovább ezt, egy idő után úgyis minden kiderül és akkor már nem lesz választási lehetőséged mert mindkettő otthagy a fenébe.
2013. dec. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!