Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi az első egy évben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi az első egy évben milliószor elmondja, hogy elfog jegyezni, két év múlva mégis kezd félni a kötöttségektől az miért van?

Figyelt kérdés
Rengeteget ígérgette, hogy eljegyez, de úgy látszik csak a szája járt

2013. jún. 19. 08:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kezd elmúlni a varázs.
2013. jún. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szeret engem, ha elmúlt volna a varázs nem akarná, hogy összeköltözzünk
2013. jún. 19. 09:16
 3/14 anonim ***** válasza:
Mondani sok mindent lehet.:D
2013. jún. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát, kifaggatni nem jó ötlet. A kérdés az inkább, hogy te akarod-e hogy eljegyezzen. Ha te sem akarod, akkor meg minek vagy kiakadva, hogy Ő sem akarja? Ha meg akarod, akkor beszéld meg vele higgadtan. Ha így nem jó neked, eljegyzés nélkül, akkor keress olyat, aki eljegyzést szeretne.
2013. jún. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
már nem olyan biztos benne hogy te vaagy az akit feleslégnek tud elképzelni. Egyébként tőle kéne megkérdezned ezt hogy miért van/volt ez. Nagyon sok pasi felelötlenül igérget mert akkor épp ugy gondolta, aztán meg késöbb mégsem. Biztosat csak ö tud mondani.
2013. jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kapuzárási pánik, kezd berezelni attól hogy komolyabban lekösse magát. (Persze ezt nem mondom biztosra, hisz nem tudom az életkorát, ez inkább 30 fölött szokott lenni)
2013. jún. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Megismert. Már nem annyira biztos a dolgában. Az összeköltözésből könnyebb kilépni, mint egy házasságból. De lehet még ezer más oka is. Talán nem érzi anyagilag elég stabilnak magát egy házassághoz. Bármi oka lehet.
2013. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kezd elbomlani a vegyület az agyában, ami a szerelmet okozza. Ez ilyen :D
2013. jún. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én szeretném, hogy eljegyezzen, sehol sem említettem, hogy ne akarnám.
2013. jún. 19. 13:57
 10/14 A kérdező kommentje:
Nincs 30 fölött, csak 21, én viszont idősebb vagyok nála és nem szeretném csak úgy tengetni az éveimet, hogy majd mégis meggondolja magát és csak igérgetett és hülyített...
2013. jún. 19. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!