Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első nagy szerelem soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első nagy szerelem soha nem tart örökké?

Figyelt kérdés
2013. dec. 26. 23:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
semmi sem tart
2013. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem soha, hanem általában...sajnos...
2013. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az esetek többségében nem.
2013. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem szokott!
2013. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
általában nem, de mindig lehetnek kivételek
2013. dec. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A halál sajnos valamikor meglátogat (képletesen vagy nem.) Így az első se lesz az
2013. dec. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nem mindig de azért lehet. nekem már öt éve tart.
2013. dec. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A szerelmek nem tartanak örökké, 3 évig tart az a hormonálisan felfokozott állapot, amit szerelemként élünk meg, utána átalakul mássá (az is kötődés, de már nem az a lángolás, mint az elején).

Az első szerelmek pedig csak nagyon ritkán lesznek tartósak.

2013. dec. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nagyszüleim 14 éves koruk táján jöttek össze és még éltek szerették egymást. (első szerelem volt)
2013. dec. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát legtöbb esetben ez így van.

De kitudja, mindig más.

Az unokabátyámék már több mint 10 éve vannak együtt a párjával 16 évesen jöttek össze mindkettőnek ez az első szerelem, és már egy közös gyermekük is van. Nagy a boldogság, jövőre tervezik az esküvőt :)

Én helyzetem is hasonló, már 5 éve vagyok együtt a barátommal, igaz nekem ez a második szerelem az életembe, de a barátomnak viszont a legelső. Nagyon szeretjük még midig egymást, boldogok vagyunk, igaz gyerekünk még nincs, nem is élünk még együtt, csak mert a párom még 21 éves, és csak most nem rég kezdett dolgozni. Én meg lassan 24 éves vagyok. Igaz nagy a korkülönbség főleg hogy én mint nő vagyok az idősebb. De ez nem áll közénk. örülök hogy összejöttünk anno, mert elég különleges volt a találkozónk, az biztos hogy nem minden napi. Majd egyszer elmesélem, most késő lejár.

Jóccakát :)

2013. dec. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!