Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan furcsa lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan furcsa lenne hogy egy csúnyább fiúnak csinos szép barátnője lenne?

Figyelt kérdés
Igaz elég kövér csúnya fiúcska vagyok. Barátnőm meg nagyon csinos szép. Múltkor is mikor találkoztam a barátnőmmel és csókkal üdvözöltük egymást. Láttam hogy hátam mögött csak megnéztek összesúgtak, összemosolyogtak. Miért olyan hihetetlen ez? Minek kell így megnézni minket?
2013. dec. 23. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Csúnya vagy-különbözöl a normálistól, így megnéznek, kiröhögnek, mutogatnak rád. Velem is ezt csinálják.
2013. dec. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, csak az itteni degeneráltak szokása az, hogy kasztokba osztják az embereket, és szerintük a csúnyáknak csak csúnyák juthatnak, a szépek meg csak szépekkel kezdenek. Sajnálom őket, amiért ilyen ingerszegény életük van, dehát ez van, az én boldogságom ugyan nem zavarja. Meg a tiedet sem kellene.
2013. dec. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerős... mikor legutóbb taliztam egy szép lánnyal és láttak minket együtt, egyből be is szóltak a lánynak, hogy minek van idézem "egy ilyen nyomival." Az más kérdés, hogy a lánynak valamiért bejöttem és jól éreztük magunkat együtt. :)
2013. dec. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És akkor most minden rosszindulat és ártó szándék nélkül, megosztanátok velünk - vagy csak nekem privátban - hogyan sikerült szép barátnőt szereznetek, kevésbé előnyős adottságokkal ? A kérdezőre és a hármas válaszolóra gondolok.
2013. dec. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Es pontosan tudod, hogy rolatok sugdoloztak, na meg fokepp arrol, hogy te ronda vagy, a baratnod meg nem.


Lehet siman irritalta oket a nyilvanos nyalakodas ;)

Tul sokat gondolsz bele...

2013. dec. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy én már kicsit üldözési mániának érzem ezt a dolgot....
2013. dec. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mondják mindig, hogy lehetne sokkal szebb barátom, de nekem pont az a gyengém, ha valaki picit duci és hosszú, sötét hullámos vagy raszta haja van és focizik vagy kosarazik. És ha furcsa a fogsora. Az sem zavar, ha igénytelenül néz ki, mondjuk szakadt ruhákba jár.
2013. dec. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!