Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre jellemzőbb ez a korkülön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jellemzőbb ez a korkülönbség nem?

Figyelt kérdés

5-6 évvel ezelőtt gimiben ugyan ezt tapasztaltam, 16-18 éves lányoknak huszonéves barátaik voltak...

Akkor nem tudtam a korombelieket megkapni, le se szartak. Most jelenleg hasonló helyzetben vagyok 24 évesen.

Amikor odamegyek egy kb velem egykorú lányhoz és elkezdünk beszélgetni, majd megkérdezi hány éves vagy, válaszolok 24 én vissza kérdezek mondja 25. Jön a reakció: sejtettem, és néhány mondatváltás után meg is szakad az ismerkedés


Egyébként a 17-20 éves lányokat valahol meg is értem, hogy nem éretlen kisfiúkkal akarnak együtt lenni. Ebben a korban amiben én vagyok, pedig lehet már a családalapításon gondolkoznak, és egy komolyabb tapasztaltabb férfit keresnek egzisztenciával... Nem egy főiskolás hallgatót... Nem tudom... Én ezt látom a környezetemben... Unokatesóm pl hozzáment 21 évesen egy 34 éves férfihez.


2013. dec. 27. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok pasim meg 22 , szóval de eléggé jellemző:D
2013. dec. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a legközelebbi barátnőim mind egy korú (max 1-2 év a pasi javára) fiút választottak (velem az élen).
2013. dec. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igazából azt kell látni, hogy ahogy idősödnek, változik a lányok elvárása.

Kb. 18-20 éves korig a külső a legfontosabb - ha jól nézel ki, bárkit megkaphatsz. Utána teret nyernek az egyéb szempontok, mint intelligencia, stb. de legfőképpen - ahogy te is mondtad - az egzisztencia.

Persze van kivétel mindkét korosztályban, de ez a trend.

2013. dec. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Költőnő? ***** válasza:
nálunk is a +/- 2-3 év a max, szűkebb/tágabb körön belül
2013. dec. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3 évet én lazán elzének de amikor idősebb pasit választanak akkor magamban keresem a hibát de nem igen találom :(
2013. dec. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem értem az ebbéli problémáitokat, mindig is tény volt, hogy a nők azonos korban érettebbek, mint a férfiak.

Teljesen normális a jelenség. De azért azonos korú párokat is lehet látni szép számmal. Minden a személyiségeken múlik.

Amúgy 22 éves főiskolát végzett, dolgozó nőként én is egy önfenntartó párt keresnék, nem egy szülein élő egyetemistát. Hiába lenne korombeli. :) Nyilván nem ez az elsődleges szempont de azért igen is vannak emiatt is világnézetbeli különbségek azonos korúak között is.

2013. dec. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig elég primitív dolog ezek alapján megítélni bárkit is. Attól, hogy valaki a szüleinél él, lehet jól tanul, ösztöndíjat kap, vagy dolgozik mellette, pénzt visz haza. Nem olyan egyszerű ám 25 éves korra leválni még.
2013. dec. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És aki mondjuk doktoriig szeretné vinni, az valszeg 35 éves koráig is tanul, már miért lenne az gáz, inkább tiszteletre méltó, de hát ti tudjátok.
2013. dec. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es, én nem is arról beszéltem hogy külön kell élnie, ne forgasd ki a szavaim.
2013. dec. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem a szülein él=külön él, vagy én vagyok hülye? Önfenntartó=levált a szülőkről, nem? Nem forgatok én ki semmit...
2013. dec. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!