Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak ezzel a gyerekkel? Támadjam be?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy a barátnőmnek Facebookon mindig irogat egy gyerek, bár még állítólag nem találkoztak. Olyanokat hogy mennyen el vele inni kettesbe jó ütős piákat meg hogy mennyire szép (mármint a barátnőm) és hogy mennyivel jobban járna ővele mint velem.

Ezt már nagyon unom ezért elgondoltam egy tervet. 2 Facebook profilja van barátnőmnek amiből az egyiket nem használja, oda tudom a jelszavát. Arra gondoltam hogy bejelölöm a gyereket azon is és beh*lyítem, megbeszélek vele egy találkozót és jól elrendezem az arcát. De itt az a gond hogy valószínűleg megkérdezné tőle hogy miért jelölte be a másikon is így meg lebuknék. Ezért még jobb lenne föltörni azt amit használ és onnan elhívni a gyereket. Szerintetek működne ez a terv és lekopna végre az a gyökér? És milyen bajom származhat ebből esetleg?


2013. dec. 27. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmire sem mész azzal, hogy te koptatod le a gyereket, ha a barátnődnek imponál ez a helyzet. Neki kéne leállítani, de mivel eddig nem tette meg (különben nem írkálna neki), ez nem is várható, ergó nagyon is tetszik neki. Ha valakit meg akarsz leckéztetni, az legyen inkább a drágalátos barátnőd.
2013. dec. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát te hülye vagy. Inkább tedd fel először magadnak, aztán a barátnődnek a kérdést, hogy ő (mármint a barátnőd) miért beszélget vele. Erre nem gondoltál?
2013. dec. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hogy lehetsz ilyen hülye?

ha bajod van, beszéld meg a barátnőddel és ne a háta mögött erőszakoskodj

semmi jó nem sülne ki belőle és téged minősít ez a "terv"

2013. dec. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Költőnő? ***** válasza:
hü lye ség
2013. dec. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy mindig a gyerek ír neki és már nagyon elege van, de kitörölni meg nem akarja, de ma megbeszélem vele akkor.
2013. dec. 27. 13:24
 6/10 anonim ***** válasza:
kicsapod a divatból azzal nemsokra mész. barátnőddel tisztázd le,hogy felejtse el az embert,ha erre képtelen hagyd is ott.. én már átéltem nem egyszer
2013. dec. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:

elege van de törölni nem akarja????

uggggyanmár.... ne légy naiv.

2013. dec. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy a gyereknek több esze lenne és nem menne el / többed magában.
2013. dec. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

de ismerős sztori...


ha már olyan nagy az arcod akkor miért nem írtál már a gyereknek?

amúgy meg a barátnődnek bejön az a gyerek,meg a stílusa különben nem beszélne vele


te meg nagyon buta vagy

2013. dec. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én sem mennék egyedül amúgy:)

Azért nem írtam neki még mert a barátnőm megkért rá. De ha nem hagyja abba ezt akkor fogok.

2013. dec. 27. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!