Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 gyerekkel nehezen fogok párt találni? Szerintetek?

Figyelt kérdés

nemrég lett vége a kapcsolatomnak.van 2 kicsi gyerekem.fogok találni magamnak normális pasit aki elfogad a gyerekeimmel együtt?elsősorban azok válaszát várom akik hasonló cipőben járnak,és tapasztalatból tudnak tanácsot adni.előre is köszönöm.privit is írhattok.


29/N


2013. márc. 30. 20:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

Igen!

Szinte lehetetlen lesz.Én ismerkedtem egy 22 éves lánnyal,akinek volt egy gyereke.Mit ne mondjak eléggé elrettentő volt.

Hiába mindig ott motoszkált az agyamban végül nem is bonyolódtam bele.

2013. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

na ez engem is érdekel.

egy cipőben járunk.

2013. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

anyukám mindig azt mondja:

igen lesz,aki beléd szeret!

2013. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én ugyan még nem voltam hasonló helyzetben, de pasiként azt mondom, hogy nálam nem lenne probléma a gyerek komoly párkapcsolat szempontjából.
2013. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Miért hagyott el a páratok vagy válltatok el?
2013. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

második vagyok.

mert sokszor eljárt piálgatni,ide-oda egy héten számtalanszor..mert ő azt gondolta 2 gyerekes apaként ugyanúgy élheti világát mint eddig.

és minden az én vállamra szakadt,borzasztó időszak !!!!!

2013. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon szerelmesnek kellene lennem hogy egy idegen embernek a 2 gyerekét neveljem.Csak is akkor jöhetne szóba,ha még picik a gyerekek és nekem is szülnél egy saját gyereket.De nagyon meggondolnám.Ja és jól kellene ahhoz kinézned nagyon.Bocsi én az igazat írtam,de biztos találsz elöbb vagy utóbb valakit.


28/F

2013. márc. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
az első gyerekemnek a volt párom az apukája,tehát mindkettőnek más az apukája.a 2. gyerekem apukája nem tudta elfogadni a kislányomat aki nem tőle van.ez sajnos csak akkor derült ki amikor megszültem a közös kislányunkat.onnantól kezdett az első gyerekemmel mostohán bánni.munkakerülő,én tartottam el hosszú hónapokon keresztül.úgy bánt velem mint ha a kutyája lennék.szóval nagyon sokat ártott nekem,és már a vége felé a lányomnak is.és nekem a gyerekeim fontosabbak mindennél és mindenkinél,szóval megtettem a lépést,és elhagytam.
2013. márc. 30. 20:37
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
nem lehetetlen.
2013. márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
én ha pasi lennék simán összejönnék olyannal akinek van gyereke.. de így lányként ha egy pasinak van gyereke összejönnék vele.. . szeretem a gyerekeket :)
2013. márc. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!