Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az hogy a párom kötődik hozzám? És ezt honnan veszem észre?

Figyelt kérdés
Bocsi a buta kérdésért, de ő az első komolyabb barátom, aki ilyent mondott nekem, és nem nagyon értettem :/ :)
2013. dec. 27. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Kötődésről - pszichológiai értelemben - akkor beszélünk, ha két ember egymás közelségét keresi, mert jól érezik egymás társaságában. Képesek bízni a másikban, támaszt nyújtani és elfogadni. A kötődés során tiszteletben tartjuk a másik integritását (nem akarjuk kisajátítani), de szeretnénk minél többet adni neki, és kapni tőle.
2013. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Kötődik, azaz szexuálisan nem kíván igazán, de más igényeiről gondoskodsz.
2013. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kötődés nem zárja ki a szexuális vonzalmat, nehogy elhidd! :) Inkább azt jelenti, hogy nem csak szexpartnert lát benned, hanem az embert, a potenciális társat is, vagyis lelkileg is kielégíted valószínűleg.
2013. dec. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Költőnő? ***** válasza:
lelkileg is összeértetek.
2013. dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a szexuális részét nem hiszem, igazából csak mondta hogy kötődik hozzám, de már egy ideje mondja, hogy szeret is, és érezteti is, csak ilyen vallomást még nem hallottam, és nem nagyon értettem mit jelent/akar ezzel :)
2013. dec. 27. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!