Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves 20 és 30 év közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves 20 és 30 év közötti nők! Nektek mitől férfi egy férfi? Milyen tulajdonsággal rendelkezzen? Külsőleg, belsőleg.

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 21:50
 1/4 Nem mondod :D ***** válasza:
Azt adja, amit tőlem kap és akkor minden rendben van...
2013. dec. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha határozott, és jó humora van:)
2013. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, határozottság és humorérzék alap.

Azonkívül: sokoldalú, nyitott, ambíciózus, társaságkedvelő, pozitív életszemléletű, felelősségteljes. Foglalkozzon a testével és lelkével is. Figyeljen oda a táplálkozására is, ez engem külön vonz. :)

A külsőre nem lehet válaszolni. Mindenkinek más jön be ;)

A kisugárzás és a magabiztosság a fontos, akárhogy is néz ki.

29 n

2013. dec. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem külsőleg és belsőleg is a férjem az ideálom. 2 éve vagyunk házasok egyébként.


Külsőleg


Magas: 15 centivel magasabb.(190 centi )

Rövid (2 cm) Barna haj, barna szem borostával

Nem kigyúrt állat, de cingár sem (kellően izmos)

Szeretem hogy van egy kis pocakja:)


Külsőleg kb ennyi.


Belsőleg


szeret engem,

intelligens,

hűséges,

bújós, ölelgetős típus,

humoros,


jó az ágyban (a legjobb akivel életem során dolgom volt = kizárólag vele van orgazmusom, mással nem volt),


azonos az értékrendünk,


és a mentalitásunkban tudunk kompromisszumot kötni,


nem féltékenykedik alaptalanul (megbízik bennem)


megadja a szabadságot (elfogadja hogy vannak barátaim, lányok is fiúk is, és velük is elmegyek ide oda néha)


lehet vele kommunikálni: partner a dolgok, esetleges gondok megbeszélésében, nem veszekedéssel és hisztivel akarja megoldani azokat.


van közös érdeklődési körünk, de nem sok mindenben egyezik az ízlésünk: így nem lesz unalmas:)


Kicsit fiatalabb nálam (24 éves)


Hát nagyjából ennyi.


27/N

2014. jan. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!