Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sehogy sem tudok beilleszkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sehogy sem tudok beilleszkedni a párom baráti társaságába. Nagy baj? Mit tegyek? Fiúk, ez zavarna?

Figyelt kérdés

Van ott kialakulva egy baráti társaság.

Azthiszem rokonok is, 16-18 évesek, 2 az osztálytársam is.1 lány van köztük, de vele még nem volt alkalmam megbarátkozni,de nem is nagyon nyit felém, nekem meg elég az én megszokott baráti köröm.

Egyszerűen nem tudom mit tegyek, hogy velem is szóba álljanak, vagy valahogy közelebb kerüljek. Szinte nem is köszönnek ha úgy együtt vannak.

Majdnem egy éve vagyunk együtt,és eddig nem foglalkoztam ezzel a témával,elvoltunk mi ketten, ha úgy volt.Szórakozó helyeken is táncoltunk ketten, örültünk egymásnak, nem volt szükség másra.Ő volt a barátaival is külön amikor csak akart.

Viszont azt vettem észre, hogy ezt mintha unná már. Ha táncolunk is csak úgy ott lötyög, folyton a többieket nézi, lesi mikor hol vannak a haverjai.Többször mondta,hogy menjünk már oda ahhoz a körhöz,ahol ők táncoltak, benne voltam,de nem 'vettek' be a körbe.Kellemetlen érzés ez nekem, főleg,hogy egyre többet mondja,hogy menjünk már a többiekhez. Ha ott is vagyok nem tudok mit szólni, elvannak a saját sztorijaikkal.

Félek, megun/t.

Mit tegyek ebben az esetben?18L


2013. dec. 27. 21:50
 1/4 Költőnő? ***** válasza:

sosem értettem, h az ilyen típusú bunkóság (mert az) miért jó vkiknek

az én társaságom sosem volt ilyen, de én is találkoztam már a jelenséggel.

Hát nem lennék a helyedben, tudom, h szar :(

2013. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát az, azon kívül, hogy hangosan köszönök és mosolygok, nem nagyon tudok többet tenni.

Az a legrosszabb, hogy magamban keresem a hibát, azt gondolom,hogy én valami rosszat tettem, mondtam, vagy nem vagyok szimpi nekik. Vagy simán azért mert kicsit félénk vagyok, nem lehet barátkozni?

Nem tudom mi a baj,és azt sem hogy kezeljem ezt...

Eddig nem volt baj,hisz olyan helyeken nagyon jól elvoltunk..

2013. dec. 27. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy megoldást tudnék javasolni... Odamész hozzájuk, miközben legközelebb találkoztok, leültök valahova így körben és felhozod a témát: Hogy te szeretnél velük jobban lenni, mert ezt érzed és mit kéne tenned ahhoz, hogy kicsit jobban részt vehess a dolgaikban, vagy ha valami baj van veled, mi az... Meg hogy szeretnéd, ha tényleg egy csapat lennétek, mert nem érzed, hogy tényleg így lenne...De előtte sürgősen beszéld ezt meg a barátoddal is, ő is tud segíteni a dolgon, szerintem örülne is neki, hogy ezen változtatni akarsz.
2013. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Költőnő? ***** válasza:

nem gondolnám, h ez a Te hibád.

épp könnyen lehet,h nem vagy nekik szimpi, de gondolom nem tettél érte, h így legyen.

Ez inkább az ő szegénységi bizonyítványuk, h ilyen látványosan prezentálják is :(((

2013. dec. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!