Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a párom feszélyezve érzi magát, ha velem bulizik? Látom rajta.

Figyelt kérdés

Elmegyünk egy szórakozóhelyre és látom,hogy nem igazán érzi jól magát.

Táncolunk, de közben mindig másra figyel. Nem magabiztos,olyan mintha én 'lehúznám' vagy nem tudom...

Ha nélkülem van látom képekről is, hogy mennyire tombol és jól érzi magát a barátjaival,boldog.

Olyan mintha velem nem lenne az. Persze utána mindig mondja,hogy milyen jó volt velem, várja a következőt stb. Nem értem.

Ennyire különbözik a személyisége ha a barátokkal vagy velem van, ettől még jól érzi velem is magát?

Szerintetek mit kellene tennem,hogy oldódjon? Vagy semmit?


2013. dec. 27. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem vannak ilyen ismerőseim. A csávó ha nincs ott a barátnője tök jól elszórakozik, elhülyéskedik a munkatársakkal. Ha a barátnője is ott van, akkor meg teljesen visszafogja magát, alig mer megszólalni. Náluk mondjuk a nő hordja a nadrágszíjat, a srác meg egy papucs.
2013. dec. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pedig nem vagyok domináns jellegű,azt szeretném,hogy jól érezze magát velem is.
2013. dec. 27. 23:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem iszik eleget.
2013. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem meri előtted annyira elengedni magát, mert nem szeretné, ha úgy éreznéd túlzásba vinné és megharagudnál rá. Nem tud ellazulni. Én is visszafognám magam, ha a barátnőmmel mennék bulizni...
2013. dec. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor érthető,nem? Tehát nem szeret ezért kevésbé...?
2013. dec. 27. 23:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Éppen, hogy azért viselkedik így, mert szeret. Emiatt ne aggódj!
2013. dec. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nahát nálunk ugyan ez a probléma csak én vagyok a fiú! :D Mondjuk én világosan elmondtam,hogy azért nem engedem el magam annyira és nem iszok sokat pl mert féltem és ha baj van nekem kell megvédeni/segíteni. + Néha kell egy pasis este csak haverokkal kitombolni magad és ezt nem kell félreérteni nem csajozni mennek csak kiengedni a gőzt kicsit. Na meg vannak kifejezetten pasis témák esetleg nosztalgia a régi szép időkről stb. Néha kérdezd meg vagy ajánld fel hogy legyen egy pasis este és próbáld meg őszintén elmondani ,hogy ez neked nem baj! Vagy addig menj el csajos estére...teret kell adni a másiknak ez nagyon fontos! Én ezt nem kapom meg sajna. Veled semmi baj nincs!
2013. dec. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!