Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza tudom csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy kapcsolatom már 3 hónapja,az elejen persze minden szép és jó...a férfi nyitott felém,én nem mertem neki kimutatni az érzéseime,a csalódások miatt,ő erre fel úgy mond behúzta a féket....ami bánt engem! Van rá esély hogy megbeszéljük és minden a régi lesz vagy ő ezután már nem fog többet megnyílni?Én nem direkt csináltam ezt :-(

2013. dec. 28. 11:55
 1/5 anonim válasza:

szerintem beszéljétek meg,mert végülis egy kapcsolatban kell az ősziteség.

szerintem ha elmondod neki hogy a csalódások miatt nem nyitottál felé annyira és megbeszélitek akkor nem lesz baj.

sok sikert :)

2013. dec. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Költőnő? ***** válasza:
ezt elmondtad esetleg neki is?
2013. dec. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez ma tortent uzenetbe,mar reg ota megvaltozott es most bujt ki a szog a zsakbol!szemelyesen nem tom mikor talizunk,a munkahelyunkon ismerkedtunk meg es most mindenki ossze vissza jar be dolgozni :-( mikor melyik reszleg megy,persze h nem egy helyen vagyunk...mesterkedunk hogy osszerakjanak minket,de mind ez majd akkor derul ki ha ev elejen visszaall a regi rend...
2013. dec. 28. 12:16
 4/5 Költőnő? ***** válasza:
m inél több őszinte kommunikáció akkor és amikor van lehetőség személyesen találkozni, akkor a tettek is EZT támasztják alá
2013. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát érdekes egy szituáció,,én pasi vagyok és hát ha ebbe a helyzetbe lennék tuti biztos már csak a büszkeségem miatt se foglalkoznék veled.ha egy férfi kimutatja az érzéseit és a lány ezt nem becsüli meg utánna meg mikor a pasi nem foglalkozik vele hirtelen kitalálja a dumát,hogy neki mennyi csalódása volt és ezért fél kimutatni az más sose lesz tökéletes..persze ki tudja mik voltak az elözmények?Miért csalódtál te ennyit?Mindig a férfiak voltak a hibásak?Neked volt e kapcsolatod mikor összejöttél ezzel a férfivel,,neki volt e kapcsolata mikor összejött veled...neked van e gyermeked stb...ez mind mind befojásolya a további történetet...De egy biztos ha egy férfi szeret és akar valakit megtesz azért a lányért mindent még akkor is ha az a lány nem akarja kimutatni azt amit érez...én is voltam szerelmes imádtam a barátnömet mégis vége lett,,mert megunt ugymond.....neki nem volt elég egy férfi!De hát vannak ilyen nök is...tanácsom a következö,gondolld át mit tett érted ebbe a 3 hónapba esetleg mit álldozott fel miattad...aztán gondolj vissza az elözö kapcsolataidra és meglátod hogy megérdemel e téged jobb e mint akik elötte voltak neked!Nö vagy ne fuss férfi után azzal csak megadod magad és elveszik a vadászösztön a férfiból mivel könnyen megkap akkor amikor akar...onnantól kezdve meg csak használati tárgyként fog nézni rád!!!sok sikert.Üdv Attila..
2013. dec. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!