Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri szerintetek?

Figyelt kérdés

Nekem mindig mondják idősebb férfi családtagok, hogy a nőért meg kell dolgozni. Annyi mindenért kell dolgozni, nekem nincs kedvem még ezért is. Aztán meg csak még több pénzbe van, mert csak követelődzni tudnak ezek.

Na de ráunsz, megöregszik. Mi jó van abban?

egy férfi sokáig sármos marad, én nem akarom magam lekötni.



2013. dec. 28. 14:32
1 2
 1/16 Frepi voook ***** válasza:
Idióta!
2013. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát, lehet érzelmek nélkül is élni, csak nem ajánlott.
2013. dec. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor ne dolgozz meg értük, annál több marad nekünk.
2013. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ingyen pi*na nincs! vagyis elég ritka és az általában olyan is amilyen... nem az a kérdés, hogy lehet-e élni nők nélkül hanem az, hogy érdemes-e?
2013. dec. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

érdemes igen

annyi jó dolog van az életben:

bor, sport, bicajozás, evés, bulizás, hobbik, barátok, beszélgetések, munka/hivatás, kondi, háziállat

most szerezzek be egy nőt, akivel évtizedekig veszekszünk, hogy ki mit látott a tv-ben, ki mit mondott 3-4 héttel ezelőtt, ki mre és hogyan emlékszik , hogy ki mit mondott vagy tett 20-30 évvel ezelőtt?

a házas férfiak 5 évvel élnek tovább

na de az élet minősége számít

barátom nekem az az asszony? a barátom elveszi a fizetésem?

és amikor azt is kevesli, a barátom a fejemhez vágja, hogy bezzeg a Jóska mennyivel többet keres, ezért én nem érek sokat?

2013. dec. 28. 14:58
 6/16 anonim ***** válasza:
és a férfi barátaid megd*ugod? mert én az enyémeket nem!
2013. dec. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem cudar világ lenne, ha csak pasik élnének a földön nők nélkül, és fordítva is. De ha te meleg vagy..., hát egészségedre!
2013. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

nem vagyok meleg

de úgy érzem, anyagilag nem járok jobban egy nőtől

és lelkileg sem

2013. dec. 28. 15:02
 9/16 anonim ***** válasza:
a nő legalább olyan rossz befektetés mint egy új autó, de azt sem azért veszed, hogy nyerjél rajta hanem azért mert sok örömöd leled benne. a kérdés alapvetően jogos, bár felesleges, mert a válasz úgyis egyértelmű. egy egészséges férfi nem tud meglenni nő nélkül.
2013. dec. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

ez igaz, egy fiatal férfi vágyik egy nőre, és a nemiségre

De az új autós hasonlat nagyon tetszik

2013. dec. 28. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!