Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri szerintetek?

Figyelt kérdés

Nekem mindig mondják idősebb férfi családtagok, hogy a nőért meg kell dolgozni. Annyi mindenért kell dolgozni, nekem nincs kedvem még ezért is. Aztán meg csak még több pénzbe van, mert csak követelődzni tudnak ezek.

Na de ráunsz, megöregszik. Mi jó van abban?

egy férfi sokáig sármos marad, én nem akarom magam lekötni.



2013. dec. 28. 14:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem lesz csajod.

Kit érdekel? Szarlak le a felfogásoddal együtt, muszáj volt ezt tudtunkra adni? Ha nem hát nem,itt akármit írnak te csak tartod a magadét.

Kis pöts.

2013. dec. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

én egy szilárd jellemű ember vagyok, nem változtatom csak úgy a véleményem, ha nem győztek meg igazán

a való életben is zavar ez sok mindenkit, de én akkor is jobban kedvelem az olyan embereket, akiket meg lehet ismerni, és nem mást mondanak/gondolnak a mások kedvéhez igazodva

De én értékelem a mások véleményét, nézetét, és nem akarom azt megváltoztatni.

Én a ti véleményetekre voltam kíváncsi, hátha átfogóbb képet kapok, tán még valamit tanulok.

2013. dec. 28. 15:13
 13/16 A kérdező kommentje:

amúgy egy nagyszerű lánnyal szívesen kapcsolatra lépnék, de olyat nem hinném, hogy valaha találok;

főleg olyat, aki engem elfogad

2013. dec. 28. 15:15
 14/16 A kérdező kommentje:

a valóság az, hogy rossz tapasztalataim voltak a nőkkel, és a családom nőtagjai is nagyon pénzéhes, önző nők

még öreganyám is

2013. dec. 28. 15:29
 15/16 anonim ***** válasza:
és ebből leszűrted,hogy mindegyik nő az,ugye? -.-
2013. dec. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

sajnos igen

nem tudok megbízni bennük

racionálisan tudom, hogy nincs igazam, de akkor sem tudok bízni

2013. dec. 28. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!