Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van úgy fel háborodva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van úgy fel háborodva?

Figyelt kérdés

Párocskám ki akadt mert vettem egy my77-es bodyt, az ára 10.990-

teljesen ki van akadva, pedig jól áll, tetszik és a derekamat is nagyon védi, és mivel mindent megbecsülök ez darabjáig darabja lesz!

Én ne sajnáljam a pénzt aminosavra, kreatinra és egyebekre, meg arra hogy az anyjáéknak venni kell karácsonyra ajándékot, állandóan adakozni kell nekik viszont az én szüleimnek egyáltalán nincs rá szüksége, és ő van kibukva, mert állítólag spórolni kell!


2013. dec. 28. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
Mert ő a férfi a háznál és most rácsapott az asztalra.
2013. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Te is dolgozol, vagy az ő pénzéből megy minden?

Egyébként fogalmam sincs, hogy nálatok mi, hogy működik. Mi közösen beszélünk meg minden nagyobb kiadást,nincs nagy veszekedés a pénz miatt, mivel mindketten ugyanannyit teszünk le az asztalra.

2013. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A férfinak van igaza.
2013. dec. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Természetesen én is dolgozok pedig kismama vagyok!


Ráadásul a kreatin és az aminosavtól feleslegesebb dolog nincs, ideje sincs gyúrászni!

2013. dec. 28. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor is a férfinak van igaza. Meglátja miket irkálsz itt majd jól bezár a szekrénybe aztán nézhetsz.
2013. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is sok pénz elmegy gyúrásos dolgokra..De ugyanannyit én is magamra költhetnék,csakhogy nem akarok.

Szerintem feleslegesen van kiakadva.. Csak ők mindig azt mondják,h az nekik okvetlen kell,a ruhát meg már nem pont úgy nézik... Ebből nekünk nincs vitánk,pedig sokszor azt se tudom mit mennyiért vesz...

2013. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!