Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem akar senki se...

Miért nem akar senki se komolyan ismerkedni velem a neten? XD Fel vagyok háborodva kérem szépen!

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 23:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hiába dumálok csajokkal, azok nem akarnak semmit se az írogatáson kívül. De akkor meg ne írogassanak.
2013. nov. 16. 23:15
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor az irogatásodban lehet a hibe, ez nem fordult meg a fejedben?:)
2013. nov. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
22 éves f**z vagyok, hogy az anyám kí***ban lennék má terhes??
2013. nov. 16. 23:17
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves vagyok velük, főleg amíg úgy hiszem, hogy alakul valami.
2013. nov. 16. 23:18
 5/11 anonim ***** válasza:

Mert neten kialakított normális kapcsolatok száma baromi kevés. Szavahihetőség, megbízhatóság 0 egy induló beszél-

getésnél, hisz messziről jött ember azt mond amit akar..

Túl sok a visszatartó erő, ami a netes találkozásokat

övezi, személyes kapcsolat nélkül meg mi megy? webcamsex?

az komoly kapcsolat? hehe..


Szóval kb ezért nem.

2013. nov. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a webes sex nem komoly, a nyvalyás mindenségit neki, de akkor is kell nő, a másik meg az, hogy találkozok én akárkivel, mi az hogy web sex, hát elmegyek a nőhöz oszt annyi, nincs ebbe hiba, megoldható a probléma
2013. nov. 16. 23:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretek élőben. Beszélgetni beszélgetek neten, csak így nehéz kiismerni a másikat.
2013. nov. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én beszélek személyesen is akárkivel, nincs azzal gond, legfeljebb utazni kell, beszélünk, meg elmegyünk pizzázni vagy egy komolyabb étterembe, de túl sokat nem eszünk, mert nincs rá keret.
2013. nov. 16. 23:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Vicces :D
2013. nov. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sétálunk a csillagok alatt, hogy legyen kis romantika is. A séta jó, nem kerül pénzbe, mert szegény vagyok, de séta közben ki lehet ismerni a másikat, felöltözünk, akkor nem fázunk, jó lesz.
2013. nov. 16. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!