Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan alakul ki egy kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakul ki egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Még nem volt kapcsolatom és nem tudom,mik a lépések, mennyi időnek kell eltelnie, hogy bizonyos dolgokat megengedjek a srácnak?

Sajnos a férfiak többsége nem szeret kezdeményezni, én meg nyuszi vagyok hozzá és tapasztalatlan vagyok ezen a téren.

Többször találkoztam olyan fiúval, akin láttam, hogy bejövök neki meg ő is nekem.. de mégsem lett az egészből semmi, mert úgy viselkedett a srác,mint aki kéreti magát és tőlem várja a csodát.Ez számomra már annyira nem vonzó és puhánynak is tűnik az illető,valamint, olyan érzést kelt bennem, mintha én nem érnék annyit hogy megtegye az első lépést..21/nő


2013. dec. 28. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lehet neked is kezdeményezned. Nem lesz ám világvége emiatt. :-) Amúgy igazad van, nem jó, ha egy pasi ilyen pipogya. De ha adnál egyértelműbb jeleket (sokszor azt hiszitek, hogy egyértelműt adtok és mégsem), akkor lehet lépnének.
2013. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek lépések. Egyszerüen érzed...
2013. dec. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De hogy érzed, ha még nem alakult ki bizalom?
2013. dec. 28. 18:09
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék kezdeményezni, inkább azt szeretném átélni, hogy megtetszem egy fiúnak,aki szintén bejön nekem is és egyszerűen érdeklem annyira, hogy idejöjjön udvarolni és meg akarjon szerezni magának.
2013. dec. 28. 18:15
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Akivel most randizok, Róla én se tudom megmondani, hogy most határozatlan vagy csak annyira ideges, hogy nem mer lépni. És a határozatlansága miatt nekem is kicsit unszimpatikus, de adok Neki még esélyt, hátha csak nehezen oldódik. Családomban meg minden férfi nagyon határozott, szóval én biztos nem kezdeményeznék egy férfinál.
2013. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Megtetszik valaki, ezt jelzed neki, ő veszi a jelzést (esetleg a sokadikat), és annak fényében, hogy ő hogy gondolja, válaszol rá. Nagyjából így-
2013. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A helyes és népszerű fiúkra volt jellemző, hogy büszkén kéretik magukat, mert gondolom hozzá vannak szokva, hogy minden lány odáig van értük és a kisujjukat sem kell megmozdítaniuk vagy a csúnya fiúk, akik idemertek jönni hozzám, de ha már valami nem úgy alakult, ahogy ők szerették volna, akkor már kissé erőszakossá váltak.Kettő közötti kategóriával még nem találkoztam.
2013. dec. 28. 18:29
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ésszel elő lehet hozni a meleg-témát is, hátha észreveszi magát cunci úr.
2013. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mikor mit engedsz meg, az csak egyéni dolog. Te érzed.


Nálunk pl a férjemmel elég hamar történt minden.


24 éves voltam, a férjem 21.


18 napig ismerkedtünk neten.

Majd megvolt az első randink.

A másodikon már szerelmet vallott nekem, és én is neki.

A 3. randinál már az éjszakát is együtt töltöttük.

1 hónap kapcsolat után kérte meg a kezemet.

1 évig jártunk együtt, majd összeköltöztünk.

Fél év együtt élés után összeházasodtunk.:) ennek már több mint 2 éve:)


Ezt megelőzően csak egy hosszabbnak mondható kapcsolatom volt.


19 voltam, az exem 18, amikor összejöttünk. Ez eléggé máshogy alakult.


2 és fél hónapig csak neten beszéltünk, ismerkedtünk.

Aztán megvolt az első randink. Akkor szerelmet is vallott.

A második randin már lefeküdtünk.

Aztán 3 hónap járás után megkérte a kezem.


Ez után nagyon megváltozott. Féltékenységi jeleneteket rendezett a semmire, be akart korlátozni (a nem találkozhatok a barátaimmal és társai dolog), de ezt nem hagytam. A féltékenykedése miatt sokat veszekedtünk 2x is szakítottam vele, de mindig visszakönyörögte magát.


A végén 10 hónap kapcsolat után ő csalt meg engem, és mikor ezért szakítani akartam, megpofozott. Én visszaütöttem, és aztán végleg elhagytam.


Mindkettő elég szélsőséges. De az én kapcsolataim így alakultak.

Persze ezeket leszámítva is voltak kapcsolataim, leginkább a 2 eset között, de azok rövidek voltak és nincs semmi jelentősége.


Mindig csak azt engedj meg, amit jónak érzel.


27/N

2013. dec. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt kihagytam hogy mindkét említett kapcsolatban a férfi volt a kezdeményező, első csóknál, és első szexnél is, valamit abban is hogy randira hívtak.
2013. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!