Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenben még nem volt részem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenben még nem volt részem? (! )

Figyelt kérdés
A 7 éve tartó kapcsolatomnak úgy néz ki hogy vége. Az utóbbi hónapokban leginkább bántást kaptam lelkileg mint szeretetet. Ha mással volt gondja az is rajtam csattant, rajtam állt bosszút olyan dolgokért amiket nem én okoztam. Megpróbáltam jobbá tenni a kapcsolatunkat és egyik nap azt mondja hogy jobban fog figyelni rám, másnap idegenként kezel. A sok bántás miatt valami összetört bennem. Szeretem ugyanúgy, de úgy érzem ö semmit nem tesz meg kettönkért. Csak mondja hogy igen, de valójában nem. Nekem ö életem szerelme, de a bántások miatt kialakult bennem egyféle félelem is. Mondja hogy rendbe hozzuk, de másnap minden ugyanolyan. Igen kivagyok. Szenvedek, depressziós lettem. Nem bízom benne (hogy helyre akará hozni a dolgot, mert én hiába közeledek felé, ha olyan napja van, akkor semmibe vesz) Megkértem ha szakítani akar, akkor mondja meg, de ezt ne tegye velem ennyi év után. Azt válaszolta hogy nem.akar szakítani, csak összejött neki minden, és emiatt ingerültebb velem. Kettös érzés van bennem: a szerelem ami maradásra bír, és a félelem, ami "menekülésre" késztet. Tudom hogy nevetséges, de lehet hogy magam miatt is szenvedek, mert a sok fájdalom miatt amit okozott, mem merem bevallani magamnak hogy már jobban félek töle, mint ahogy szeretem? Én ilyet még nem éltem át érzelmileg, és nem tudom hogy mi ez az egész ami bennem van?
2013. dec. 28. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz jobb úgy sem, te is tudod, innentől kezdve meg tudod a választ.
2013. dec. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Költőnő? ***** válasza:

amikor egy kapcsolat többet vesz el, mint amennyit ad és ez állandósul, akkor az már gáz..

hány évesek vagytok?

együtt is éltek?

2013. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én 31, ö idösebb nálam de miért lényeges ez? Nem vagyunk már tinikorban, én meg még sosem éreztem azt hogy szeretem a másikat, de félek is töle. Ezzel nem tudok mit kezdeni, nem tudom hogyan kezeljem ezt a kettös érzést.
2013. dec. 28. 21:03
 4/4 Költőnő? ***** válasza:

hogyne lenne fontos a kor, a felfogás

de sztem Te magad is tudod, h mit szeretnél, hisz érzed, h ez nem természetes.

Valszeg azért is tetted ki ide a kérdést.

2013. dec. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!