Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérdezzem meg a fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg a fiút hogy tetszek e neki?!

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem áltsuliban osztálytársak most pedig gimiben évfolyamtársak vagyunk.

Barátnőm elmondta neki hogy szerelmes vagyok belé még 2 hónapja de azóta nem történik semmi. :/

És most valahogy én akarok közeledni felé..

Valahogy facen akarom neki elmondani vagy nem tudom:)

Nagyon félénk vagyok ő se ez a "legmenőbb srác a suliban" típus.

Nem tudom félek az egésztől de nem akarom feladni!!!

Kérlek segítsetek!!! :)

Előre is köszi a válaszokat!!! <3



#fiú #tetszés #Járás...
2013. dec. 28. 21:49
1 2
 1/11 Frepi voook ***** válasza:
Meg kell neki mondanod. Tudnia kell.
2013. dec. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
face to face kell..úgy a korrekt, tudom elég furcsa.. de így te is jobban érzed majd magad utána s látod a reakciókat is...
2013. dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Facen ne!!! Csak eloben, ha nem szemtol szemben mondod elvaz olyan mintha felnel, es az nem jo. A legtobb fiu birja azokat a lanyokat akik nem ilyen felosek... Es nagyon egyszeruen, oda mesz hozza aztan elmondod neki hogy nagyon bejon neked stb...aztan meg hovd el suli utan dumalni vagy valami...vagy vard amig o hiv el...ha viszont te bem tetszel neki akkor bukta...
2013. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Már tudja a barátnődtől.

Vagy nem érdekel, vagy nagyon félénk. Egyikkel sem jársz túl jól.

2013. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ez biztatásnak eléggé jó!! :)

De tényleg nem tudom hogy kezdjek bele!! :/

Nagyon félek! :(

2013. dec. 28. 21:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne félj, nem fog megenni :)
2013. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha elmondod neki akkor biztosítsd őt h nem csak pillanatnyi elmezavar, hanem h tényleg komolyan gondolod
2013. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem tudom.. :/

tényleg annyira szeretném neki elmondani de..

ahjj annyira bolond vagyok:)

tényleg amiatt már félek hogy tényleg tudja és nem reagált rá semmit ez nem sok jót jelent de abban reménykedek hogy fél ő is vagy csak arra vár hogy én mondjam el neki..

nem tudom tényleg :/

2013. dec. 28. 22:05
 9/11 A kérdező kommentje:

nem tudom hogy ti milyen idősek vagytok voltatok e már szerelmesek..

De ti mit tennétek képzeljétek magatokat a helyembe, őszintén odamernétek elé állni??:)

Meg mit és hogyan mondanátok??

2013. dec. 28. 22:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Segítenék, de fiú vagyok, eddig egyetlen szerelmem volt és ő tálcán kínálta magát. 15/f
2013. dec. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!