Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véletlen megböktem az exem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen megböktem az exem. Visszabökött volna ha már nem érez semmit?

Figyelt kérdés
Tényleg véletlen volt de ez egy hosszabb történet...Érezhet még irántam valamit?

2013. dec. 28. 23:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem, hogy ez miről beszél?
2013. dec. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez mit jelent? Esküszöm nem értem... hogy bökdösöd?
2013. dec. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
most ez vagy facebookról akar írni, vagy meg dugta a nőjét
2013. dec. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
jaa akkor azért nem értem mert nincsen:D:D Már értem.
2013. dec. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem volt véletlen
2013. dec. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A helyedben nem ilyenekből indulnék ki. Plusz ha már szakítottatok, akkor elvileg nincs közötök egymáshoz. De ha annyira érdekel téged ez az egész, akkor miért nem inkább tőle kérdezed meg?
2013. dec. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
facebook-bökés
2013. dec. 28. 23:50
 8/13 anonim ***** válasza:
AZT A K**VA ÉLETBE! Szakadjatok már el attól a szartól! Az addig oké, hogy kommunikációra használod, de szerinted tényleg megmutatja bárkinek az érzelmeit, hogy kit "bök" meg, vagy mi a szart csinál? Szánalom.
2013. dec. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha meg bököm anyámat, akkor ő érzi hogy szeretem?:O
2013. dec. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak kíváncsi volt rá, hogy mégis mit akarsz tőle. Az is lehet, hogy még egy búcsúdugásban reménykedik. De szerintem ez még egyáltalán nem garancia rá, hogy még mindig komolyan érdeklődik irántad.
2013. dec. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!