Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nélkülem megy külföldr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nélkülem megy külföldre a kollegáival. Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok,párom 34 éves.Tavasszal lesz az esküvőnk.Párom már most bejelentette,hogy pár nappal esküvőnk után a munkahelye szervez kb 1 hetes munkahelyi "kirándulást" külföldre és ő is menni fog.Közölte velem,hogy külsős nem mehet(vagyis én sem).Nem kötelező jellegű,limitálva van a jelentkezők száma.Én tudom,hogy nem korlátozhatom őt,de egy picit szíven ütött,hogy a nászútunk még szóba sem került,ő meg egyből esküvőnk után a kollegáival megy "nyaralni".Azt hozzà tette kedvesen,ha az esküvőnk időpontjában lett volna a kirándulás dátuma,akkor biztosan nem jelentkezett volna rá.Mit gondoltok erről?
2013. dec. 29. 10:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hát engem baromira zavarna, el nem tudom képzelni, hogy lehet fontosabb a munkahelyi kirándulás, mint a nászút...
2013. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
ajjaj, nem kellemes egy helyzet...
2013. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Menjetek később nászútra.
2013. dec. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Hát nem csodálom, hogy szíven ütött a dolog, megvallom engem sem érintett volna a legjobban ez, pedig elnéző típus vagyok, de azért ez szerintem is pofátlanság. Jól kezditek a házas életet....

Véleményem szerint egy valamire való férfi ilyet nem csinál az esküvője után, a nászútja idején.

2013. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
@qrzy - Látom te mindenhol értelmesen veszed az adást.
2013. dec. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
A kapcsolat alapvető pillére a bizalom. A házasságé már egy magasabb szintű bizalom. Ha nem bízol benne, miért mész hozzá? Nem hinném, hogy átverne. A nászutat pedig utána is megejthetitek.
2013. dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%

Nem értem, mi a problémád. Elmegy a férjed egy munkahelyi kirándulásra, utána meg hazamegy hozzád.


Nagyon jó, hogy megy, örülj, hogy ilyen munkahelye és kollegái vannak, ha hazamegy, majd mentek nászútra. Időben szólt, tudjátok úgy szervezni a dolgaitokat, hogy minden beleférjen. Akkor mi a probléma? Te azalatt az idő alatt tarts csajos hetet a barátnőiddel.


A házasság nem attól jó, hogy egy percet se tölthet külön férj és feleség, hanem hogy mennek mindig örömmel haza egymáshoz. Ne legyél hisztérika!

2013. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem bizalmi kérdés.


Maga a helyzet az, ami problémás.


Mi az, hogy " bejelentette " ? Esetleg rákérdezni, hogy mi a másiknak is a véleménye erről, de csak úgy bejelenteni, hogy a KÖZÖS nászúton kinek mi lesz a programja ?


Mindenkinek egy ilyen álomvőlegényt kívánok azok közül, akik szerint ez elfogadható és természetes.

2013. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Black Mafia, te megértő kívánsz lenni, meg elmondod te hogy éreznéd magad, én meg a problémát próbálom úgymond megoldani, ami nyilván lehetetlen, mivel nem az én problémám, ezért azt írom, amit én az ő helyében csinálnék. :)
2013. dec. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

qrzy – Milyen kedves vagy.

Igen, egy ilyen helyzetben fontos a szubjektivitás kérdése, ezért írtam le miként érezném én magam az adott helyzetben. Viszont szerintem ez nem csak az én véleményem , hanem még számos nő és férfi egyaránt nem díjazná azt, ha a jövendőbelije ezzel indítana a közös életbe való küszöb átlépésekor.


Nem olyan kérdés ez , hogy „ elromlott a motor, mit csináljak vele ? „ , hanem itt mégis csak szükséges némi emberi átérzés is.


Amúgy abban egyet értek az egyik válaszolóval , hogy igen, ez bizalmi kérdés: de nem arra nézve, hogy a jövendő férj mit fog csinálni azon a kiránduláson , hanem olyan szempontból bizalmi kérdés, hogy mire számíthat ez alapján a nő a férfi részéről a házasságuk elkövetkezendő évei alatt , ha már így startból megvan határozva, hogy kié az utolsó szó a házban.

Az ilyen jelentéktelen részletek nagyon is jelentősek és pont az ilyen apróságok árulnak el nagyon sokat egy ember jelleméről , csak sajnos az emberek többsége pont az ilyen kis részletekre nem figyel soha.

2013. dec. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!