Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak vele ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nyár végén összejöttem egy sráccal, akit akkor egészen bírtam. Aztán szakítottam vele, de barátok tudtunk maradni. Miután véget ért egy másik kapcsolatom, (ami közben hiányzott az első) újra összejöttünk. Ő nagyon szeret, úgy tudja, én is. De ez nem így van! 8 hónappal fiatalabb nálam (14 éves), és tök jól el tudunk lenni, de ilyenektől, hogy csók, stb, kiver a hideg víz. Sőt, tegnap bemutattam anyunak az anyu munkahelyén, de KÖSZÖNNI nem volt képes, szó szerint bunkó volt, lásd: be akartam mutatni anyu 3 asszisztensének, mert megkértek rá, erre ő:"megy a bánat oda!" Végül aztán bemutattam mégis... de pl. utcára szégyellek lépni vele, legeslegjobb barátnőm ki nem állhatja, anyunak se szimpi, ráadásul cigizik, holott tudja, hogy azt utálom de nem képes leszokni...

Nemrég mondta, hogy nagyon szeret és nem akar elveszíteni... de én meg úgy érzem, túl hamar vágtam bele ebbe a kapcsolatba, senki szerint nem illünk össze, és nem szeretek találkozni vele... egy hete vagyunk újra együtt, de nem akarom folytatni. Mit tegyek, mit mondjak neki?



2013. dec. 19. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
először is ha megnevelnéd és nem cigizne, szeretnél vele lenni? másodszor pedig, ha neked ennyire kiveri a biztosítékot mire vársz? mond el neki mi nem tetszik neked benne ha változtat tudod mi a történet ha nem akkor is tudod. :) (előbbi tehát ha megváltozik nem cigizik, illedelmes lesz stb együtt maradsz vele persze ha tényleg tetszik és te is szereted mert csak úgy van értelme, ha viszont nem akkor mond el neki miért nem szeretnél vele tovább együtt maradni iylen egyzserű a lényeg h ne kamuzz csak az igazat!)
2013. dec. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi:)) a cigizéséből nem érzékelek szinte semmit, nem ez a baj... de nem is szeretem. Maradjak vele, csak azért, hogy össze ne törjön? Megfulladok tőle...!
2013. dec. 19. 19:57
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor meg elmondod neki a dolgot és ennyi.
2013. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!