Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mutassam ki, hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam ki, hogy tetszik nekem, de mégse legyek nyomulós? (lent bőven)

Figyelt kérdés

Van egy srác, igen bejön, nagyon sokat beszélgetünk msnen, egy iskolába járunk. Mondta msnen, hogy ő csak ahhoz megy oda, aki érdekli. Hozzám nem egyszer jött már oda, mindig ad puszit, elkísért büfébe stb.

De mellette mesélte, hogy van egy lány a suliba, akihez oda se merne menni, mert 360 a pulzusa... ez azt jelenti hogy nekem semmi esélyem?

Hogy mutassam ki neki, hogy nekem nagyon tetszik? De nem akarok nyomulni, mert nagyon nem szereti.


2009. nov. 27. 19:41
 1/2 anonim válasza:
A leírtak alapján lehet, hogy csak barátságot akar tőled, ugyanakkor az is előfordulhat, hogy csak azért mondja, hogy ha meglátja amásik lányt a szíve majd kiugrik, mert féltékennyé akar tenni. Ezt így igazából nehéz megmondani, látni kéne a szituációt. De szerintem ne mondd el neki, hogy mit érzel, még ha nagyon is tetszik és alig bírod ki, hogy ne csókolhasd meg, stb.. Egyrészt mert egy lánynak legyen ennyi tartása, másrészt a pasik sem szeretik ha egy lány tálcán kínálja magát. Először is próbálj meg rájönni, valójában mit is akar tőled : figyeld, hogy hogy viselkedik más lányokkal, figyeld a testbeszédét.. Aztán ha úgy látod nyerő vagy, légy titokzatos, ugyanakkor mégis mutasd ki vmilyen szinten h nálad "fogadtatásra találnak érzelmei" és akkor előbb vagy utóbb úgyis kezdeményez - ha érez irántad vmit.
2009. nov. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
És még annyit hozzátennék, hogy a fiúknál ez teéjesen máshogy van, mint a lányoknál. Náluk hatalmas különbség van aközött, hogy tetszik nekik valaki, és hogy ha már vkivel járni is akarnak.
2009. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!