Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ezen besértődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezen besértődik és azzal vádol, hogy nem vagyok vele őszinte?

Figyelt kérdés

Elhívták őt tegnap este egy kis kocsmázásra, én is küldtem,hogy menjen, beszéljen a haverokkal. Én akkor még azt hittem,hogy nem megyek sehova, senki nem hívott el. De este 9 körül egyik bnőm írt,hogy menjek le hozzá. Pár barátunk ott volt, kicsit szórakoztunk. Telómon nincs pénz, nem tudtam neki szólni, hogy elmegyek. Ma első dolgom az volt,hogy szóljak neki.

Kicsit nagyon túlreagálta szerinte. Azzal vádolt,hogy nem vagyok vele őszinte és ki tudja, hogy mit csináltam..

Szerintetek?


2011. aug. 9. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
nem vészes.. mondd meg h nem volt pénz a telódon.. habár irhattal volna vki máséról.
2011. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szerintem*
2011. aug. 9. 12:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Túlreagálta. Beszéljétek meg!
2011. aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tényleg kicsit túlreagálta.

Ahogy az első is írta, mond meg neki, hogy nem tudtál szólni. Ha nagyon köti az ebet a karóhoz, mond meg, hogy te is megbízol benne, és hogy szereted, nincs miért aggódjon.

Nyugi nem lesz ebből nagy probléma :)

2011. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy nincs pénz a telómon így hívni nem tudtam... Most melózik, legközelebb csak holnap látom, akkor tudok vele csak beszélni.. :(
2011. aug. 9. 13:06
 6/7 napietus ***** válasza:
hisztéria. mondd meg neki, mi volt, aztán majd elmúlik. hú, de nem bírom az ilyen hisztis pasikat...
2011. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, túlreagálta. A barátom se mindig szól, ha ilyen last-minute programja akad, én se mindig szoktam, utólag mondjuk mindig elmeséljük egymásnak.. De megvan a bizalom, tudja jól, hogy semmi rosszat nem csinálnék, és ez fordítva is igaz. :) 23/L
2011. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!