Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelet az ha idegesítenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelet az ha idegesítenek barátom dolgai (olyan is aminek nem kellene)?

Figyelt kérdés
17L Másfél éve vagyunk együtt.
2009. nov. 27. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
A kérdés alapján azt hogy asszonykodni akarsz felette. De az sem mindegy hogy milyen dolgokról van szó. Ha normális dolgok, akkor az előbbi válasz, ha nem akkor jogosan idegesíthetnek akár.
2009. nov. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szereted...legalábbis nem eléggé.
2009. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az apróságok mindig is idegesíteni fognak. A kapcsolatok egyik legfontosabb erőpróbája, hogy képesek vagytok-e elviselni egymást azután is, hogy elszállt a lila köd.
2009. nov. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

jaj ugyanez van most nálunk is... 2éves kapcsolat fél éve együtt is élünk és olyanon felidegesitem magam h a jó étvágyat jókivánságom után csak annyit mond röviden hatásszünet után "jó"... meg h a szemölcsét ne bennt a hálószobába kenceficézze azzal cseszett büdös löttyel, elalvás előtt, és ugy be van sértődve h mit képzelek magamról h megmondom neki hol csinálhatja... már 2 napja elment innen nem birta h illedelemre tanitom... de elvileg vasárnap ugy jön vissza h kompromisszumot kötünk...


és megfogadtam ha csinál valami hülyeséget csak behunyom a szemem, és magamban visszatartom az ellene fortyogó kitörést...vagy megkérdezem tőle szépen ezt miért igy csináltad kicsi szivem? nem gondolod h ennek így és így kellett volna lennie???

2009. nov. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Velem is ugyan ez volt. Sajnos 15 hónap után jöttem rá csak, hogy ez nem normális dolog.. És valóban nem szerettem igazán...
2010. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nálunk is ugyanez van... csak mi 10 éve vagyunk együtt... mi jön ezután? egymás idegeire megyünk és elválunk? :( nekem a szeretet érzésem nem változott, de akkor miért van ez? Tök jol elvagyunk aztán néha rámtör hogy mennyi minden idegesit és nem birok felül kerekedni rajta :(


Többiek nálatok hogy folytatodtak az ilyen helyzetek?

2013. ápr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!